Öğrenci evleri için doğru mobilya seçimi

Üniversite sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte, öğrencilerin ev kurma telaşı başladı. Hepsiburada, mobilya alışverişinin önceki yıla göre %101 arttığını vurguladı.

14 milyon ürün çeşidini müşterileriyle buluşturan Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, okul hazırlıklarının sürdüğü bugünlerde ev kurma telaşında olan öğrencileri de unutmadı. Geçtiğimiz günlerde kırtasiye kategorisinde büyük ilgi gören “Okula Dönüş” kampanyasını devam ettiren Hepsiburada, bu kapsamda üniversiteye başlama heyecanı yaşayan öğrencilerin hem bütçesini rahatlatacak hem de online alışveriş rahatlığıyla onlara vakit kazandıracak yeni bir kampanyanın düğmesine de bastı.

Ağustos ayı alışveriş verilerini inceleyen Hepsiburada, mobilya kategorisi alışverişini en çok artıran yaş grubunun 18-24 yaş aralığı olduğunu ve bu artışın %101 oranına ulaştığını açıkladı. En çok alışveriş yapan iller ise İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Muğla, Balıkesir, Tekirdağ, Adana, Manisa, Eskişehir olarak sıralandı.

Kim demiş öğrenci bütçesiyle şık ve konforlu evler döşenemez diye…

Öğrencilerin bütçelerini aşmadan evlerini güzel ve rahat bir şekilde dekore etme hayali, Hepsiburada’nın zengin ürün yelpazesiyle gerçeğe dönüşüyor. Hepsiburada’nın öğrenci evlerine yönelik yüzlerce ürün seçeneğiyle öğrenciler, evlerinde fark yaratıp kendi tarzlarını yansıtırken aynı zamanda bütçelerini koruyor. Çocuk ve genç odası takımları, çalışma mobilyaları, kanepe ve koltuklar, gardıroplar, yataklar, nevresimler, halılar, banyo tekstil ürünleri, ev gereçleri, perdeler, mutfak ve sofra ürünleri, TV üniteleri ve aksesuarlar gibi A’dan Z’ye tüm ev grubu ürünlerini öğrenciler yüzde 40’a varan ekstra indirimlerle alabiliyor.

Katlanabilir mobilyalar ve bazalarla yer kazanmak mümkün

Küçük evlerde yer kazanmak için en iyi çözümlerden birinin katlanabilir mobilyalarla alan yaratmak olduğunu belirten Hepsiburada, öğrencilere yüzlerce çeşit katlanabilir masa, sandalye, dolap gibi ürünler sunuyor. Ayrıca yaz kış yatağın altını gizli dolap olarak kullanma olanağı sağlayan bazalar da öğrenci evleri için vazgeçilmez bir seçenek oluşturuyor. Eşyalarını düzenlemek isteyenlere, Hepsiburada’da 200’den fazla baza seçeneği sunuluyor.

Doğru çalışma masası ve sandalye seçimi omurga sağlığını koruyor

Öğrenciler evdeki vakitlerinin büyük bir kısmını çalışma masalarında geçiriyor. Özellikle sınav dönemi yaşanan uykusuz gecelerde farklı çalışma pozisyonlarına göre ayarlanabilen ve omurgayı destekleyen çalışma sandalyeleri, çalışmayı daha verimli hale getirirken yorgunluğun da önüne geçiyor. Omurganın doğal eğrisini destekleyen çalışma sandalyeleri, vücut üzerindeki baskı ve gerginliği azaltarak, öğrencilerin çalışmalara odaklanmalarını kolaylaştırıyor. Her ihtiyaca göre yüzlerce marka ve çeşit çalışma masası ve koltuğu Hepsiburada müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

Kitaplık seçerken kullanışlılığına dikkat edilmeli

Evlerin temel unsurlarından biri olan kitaplıklar, öğrenciler için de vazgeçilmez eşyaların başında geliyor. Çok sayıda kitabı bir arada toplayan geniş ve kolay kurulumlu kitaplıklar, evlerin dekorasyonunu güzelleştirirken aynı zamanda öğrencilere kitaplarını düzenli bir şekilde organize etme imkânı veriyor. Hepsiburada, kitaplık seçerken yükseklik ve derinlik ölçümünün yanı sıra, kitaplığın dayanıklılığı için kullanılan malzemenin göz önüne alınmasını öneriyor. 107 markada, 1.200’ün üzerinde kitaplık çeşidiyle Hepsiburada, tüm gençleri bekliyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler