Ofis mutfaklarına Grohe’den profesyonel su filtresi

Grohe Blue Professional, dokunmatik panel üzerinden içme suyu, orta ve sodalı seçenekleri ile tek bir butona basarak doğrudan bataryadan filtre ederek sağlıyor.

Grohe Blue Professional, küçük veya orta ölçekli şirketlere soğutulmuş ve filtrelenmiş su keyfini doğrudan ofis mutfak bataryasından sunuyor. Su sistemi, çalışanlara altı ile on derece sıcaklıklarda soğutulmuş suyu, içme suyu, orta veya sodalı olmak üzere, üç farklı şekilde temin ediyor. Dokunmatik panel üzerinden kullanışlı ve hijyenik kullanım sayesinde, kullanıcılar arzu ettikleri içeceği hızlıca ve kolaylıkla alabiliyorlar. Grohe Blue Professional, saatte on beş litreye kadar soğutulmuş ve sodalı su üretebiliyor. Filtrelenmiş su, tadını iyileştirirken kahve veya çay yapmak için de ideal.

Grohe Blue Professional seti, soğutucu, filtre seti, CO2 tüpü ve GROHE Blue Professional bataryasından oluşuyor. Filtreler, her bir şirketin özel taleplerine göre şekillendirilmiş, 3.000 litreye varan kapasitelerde temin edilebiliyor. Soda ekleyicinin sadece soğutucuya takılması gerekiyor. Son derece kompakt olması ile yerden tasarruf sağlayan GROHE Blue Professional’ın soğutucusu her türlü standart mutfak dolabına girebildiğinden, tüm küçük mutfaklara sığıyor. Grohe Blue Professional, bir profesyonel tarafından hızlıca monte edilip kısa süre içinde kullanıma hazır hale getiriliyor.

İhtiyaçlar anında görülebiliyor

Grohe Ondus uygulaması sayesinde ise, ihtiyaç duyulan filtre veya CO2 değişimleri de anında görüntüleniyor. Sade bir grafik ile, tankın CO2 düzeyinin yanı sıra, filtrenin ne zaman değiştirilmesi gerektiği de gösteriliyor. Soğutucunun yazılım ayarları da uygulama yardımıyla kolaylıkla değiştirilebiliyor. Hizmette aksama olması durumunda, kullanıcılar anlık bildirimler ile doğrudan bilgilendiriliyor ve arıza giderme talimatlarını alıyor. Grohe Ondus uygulamasına ek olarak, çevrimiçi kontrol masası, uygulamaya bağlı tüm Grohe Blue sistemlerine tek bir ekran üzerinde net bir genel bakış sunuyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler