Novus Mersin fiyatları 295 bin TL’den başlıyor

Novus Mersin projesinde daire fiyatları 295 bin TL’den başlıyor. Kerimoğlu İnşaat’ın projesi 42 daireden meydana geliyor.

Mersin konut projeleri arasında en dikkat çekenlerden biri olan Novus Mersin, Kerimoğlu İnşaat tarafından Mersin Yenişehir'de inşa ediliyor. Bu yılın sonunda tamamlanması planlanan projenin inşaat alanı 4 bin 800 metrekare.

Novus Mersin projesinde 42 daire yer alıyor. İki oda bir salon ve üç oda bir salon daire seçeneklerinin sunulduğu projede dairelerin alanları ise 135 ile 184 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Novus Mersin fiyatları!

Novus Mersin fiyatları 295 bin TL'den başlıyor. 2+1 daireler 295.000 TL'den başlayan fiyatlarla satılırken, 3+1 dairelerin fiyatları da 410.000 TL ile 440.000 TL arasında değişiyor.

Deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen proje radye temel sistemle inşa ediliyor. Bina dış cephelerinde güçlü ısı yalıtımı yapılıyor. Çatılarda ısı ve su yalıtımı bulunuyor.

Otopark, asansör, jeneratör, otomatik sulama sistemleri gibi ihtiyaçların yer aldığı projenin sosyal donatı alanları arasında ise yarı olimpik yüzme havuzu, basketbol sahası, tenis kortu, mangal alanı, kamelyalar, portakal ağaçları ve yaya yolları yer alıyor.

Projede dairelerin özellikleri arasında ise merkezi uydu sistemi, görüntülü diyafon, ithal duvar kağıdı, doğalgaz, merkezi ısıtma, mdf mobilya, çelik kapı, ısı yalıtımlı duvar, asma tavan, klima tesisatı, çöp bacası gibi özellikler mevcut.

Novus Mersin

Kerimoğlu İnşaat neler yapıyor?

Kerimoğlu İnşaat'ın Mersin Novus projesi dışında 60 daire ve 8 dükkandan oluşan Inforce Yenişehir projesi de devam ediyor. Bu projede tüm daireler bir oda bir salon olarak planlanmış durumda. Şirketin tamamlanan projeleri ise 17 dönüm alana kuruan Paradise Home, 2,8 dönüm alana kurulan Doruk Life, 7 dönüm alana kurulan ve üç blokta 58 daireden oluşan Furkan Konutları ve 2,5 dönüm alana inşa edilen, tek blokta 22 daireden oluşan Elit Concept.

Mersin'e konut yatırımı yapılır mı?

Mersin konut yatırımı açısından avantajlı illerimizden biri. Hürriyet Emlak Endeksi'nden incelediğimiz verilere göre; Mersin'de konut fiyatları son bir yılda yüzde 11 oranında artmış ve metrekaresi ortalama bin 541 TL olmuş. Kiralık konut fiyatlarının metrekare bazındaki ortalama fiyatı ise 8 TL. İldeki amortisman süresi de epey kısa; 15 sene! Projenin inşa edildiği Yenişehir semtinde ise satılık konut metrekare fiyatları son bir yılda yüzde 10 oranında artış göstererek bin 718 TL'ye ulaşmış.

Novus Mersin İletişim

Telefon: 0532 060 58 56
Web site: http://kerimogluinsaat.net/novus.html
E-Mail: satis@kerimogluinsaat.net

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


 

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler