Nota Residence fiyatları 199 bin TL’den başlıyor

Nota Residence projesi İstanbul Esenyurt’ta yükseliyor. Teslimlere iki ay kalan projede fiyatlar 199 bin TL’den başlıyor.

Nota Residence

Nota Residence projesi Neyzen İnşaat tarafından İstanbul Esenyurt'da yükselen bir proje. 3 bin metrekare alana kurulan Nota Residence teslim tarihi Aralık 2017 olarak açıklandı.

Bu proje 84 daireden meydana geliyor. Projede tüm daireler bir oda ve bir salondan oluşuyor. Dairelerin alanları 70 ile 75 metrekare arasında değişiyor. Proje tek blok halinde inşa ediliyor. Bu blok 12 kattan meydana geliyor. Uygun fiyatlı konut projesi arayanlar için uygun olan bu projede dairelerin yanı sıra 10 adet de ticari ünite mevcut.

Nota Residence

Nota Residence

Nota Residence daire planları

Projede 70 metrekarelik dairelerin salonları 24.93 metrekare, odaları 11.94 metrekare, balkonları 3.79 metrekare, antreleri 3.05 metrekare, banyoları ise 3.82 metrekare olarak planlandı.

75 metrekarelik dairelerin ise salonları 26.43 metrekare, odaları 10.94 metrekare, balkonları 3.87 metrekare, antreleri 5.93 metrekare, banyoları ise 3.24 metrekare olarak tasarlandı.

25 bin TL peşinatla!

İlk kez ev sahibi olmak isteyen dar gelirliler için projelendirilen Nota Residence, avantajlı fiyatıyla dikkat çekiyor. Nota Residence'ta 1+1 dairelerin fiyatları 199 bin TL'den başlıyor. Projede 25 bin TL peşinat ile hemen taşınma avantajı sunuluyor.

Aralık ayının ikinci yarısı itibariyle daire teslimleri başlayacak olan projeden 1+ İlk Evim sloganıyla düzenlenen kampanyada 25 bin TL peşinatla ev alanlar hemen tapu ve hemen taşınma imkanına da sahip olacak.

Nota Residence nerede?

Esenyurt'ta yükselen proje, Tüyap Fuar Merkezi’ne 10 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Projeye yakın alışveriş merkezleri arasında Torium AVM, Marmarapark AVM, Akbatı AVM, 5M Migros, Bauhaus, Koçtaş, Neyzen Yapı Market yer alıyor.

Esenyurt'ta satılık 1+1 daire arayanlar için alternatif oluşturan projede Activities Room adı verilen sosyal alanlarda; playstation odası, masa tenisi, cep sinema salonu, fitness center ve keyifli sohbetlerin buluşma noktası kış bahçesi yer alıyor.

İletişim

İl / İlçe: İstanbul Avrupa / Esenyurt
Adres: Fatih Mah. Bahçe Yolu Cad. Esenyurt/İstanbul
Telefon: 0850 390 27 27
Web site: http://www.notaresidence.com/
E-Mail: info@ozyurtlar.com

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler