Nitelikli gayrimenkul danışmanlarına olan ihtiyaç artacak

Network Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Demir, inşaat ve emlak sektörlerinin gelişimi ile birlikte profesyonel çalışanlara olan ihtiyacın da arttığını söyledi.

Gayrimenkul danışmanlığının, sermaye gerektirmeden, yüksek kazanç potansiyeli taşıdığını söyleyen Ümit Demir, kişisel avantajları, Ankara’nın özelliklerine göre birleştiren adayların, orta vadede büyük kazançlar elde edebileceğini söyledi.

2019 yılının en popüler mesleklerinden birinin, Gayrimenkul danışmanlığı olacağının öngörüldüğünü belirten Network Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Demir, ‘Ankara’da son yıllarda inşaat sektörü gelişimlerini sürdürürken, bu sektörün çalışanlara olan ihtiyacı da arttı. Gayrimenkule yönelik alım, satım ve kiralama gibi ihtiyaçlar, profesyoneller aracılığı ile sorunsuz bir şekilde karşılandığı için, sektör hızla uzmanlaşmaya başladı. Yakın gelecekte ise bu alanda çalışabilecek nitelikli adaylara olan ihtiyaç, daha da artacak’ dedi.

Gayrimenkul danışmanlığı bireyin tüm hayatına olumlu katkısı olur

Yüksek kazanç potansiyeli, sürekli ve kaliteli eğitimler, kişinin özel hayatına daha fazla zaman ayırabilmesini sağlayan yapısı ile gayrimenkul danışmanlığının 2019’un en kazançlı mesleklerinden biri olmaya aday olacağı söyleyen Demir, ‘bu mesleğe ilgi duyan adayların, öncelikle gayrimenkul profesyonellerinden tecrübe aktarımının yanı sıra, iyi bir eğitim almaları gerekir. Alınacak bu eğitimin, bireyin sadece iş yaşamına değil, bütün hayatına olumlu katkıları olacaktır’ dedi.

Sermaye gerektirmeden, yüksek kazanç imkanı

Gayrimenkul danışmanlığına kurumsal firmada başlamanın girişimcilere önemli avantajlar sağladığını belirten Ümit Demir, ‘Mesleğe ilgi duyan adayları cesaretlendiren motivasyonlar ve dayanışma kültürü bu meslekte sürekli sağlanıyor. Sermaye gerektirmeden kendi işinin sahibi olma kültürü üzerine inşa edilen gayrimenkul danışmanlığı, bireylere yüksek kazanç sağlamasının yanı sıra, onlara büyük bir aileye katılma imkanı da sunuyor. Tecrübe ve sunulan yol haritası birleştiğinde, bireylere maddi kaygılardan uzak, huzurlu bir gelecek sağlıyor’ dedi.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler