Nidapark Denizatı geliyor!

Tahincioğlu Gayrimenkul’ün yeni projesi Nidapark Denizatı satışa çıkmaya hazırlanıyor. Proje daire ve dükkanlardan oluşuyor.

Nidapark Denizatı projesi Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Zeytinburnu'nda inşa edilecek. Daire ve dükkanlardan meydana gelen proje Zeytinburnu kentsel dönüşüm projeleri arasındaki yerini alacak.

Karma kullanımlı konut projesi olarak tasarlanan projenin toplam inşaat alanı 340 bin metrekareyi bulacak. Projeyi Aukett Swanke Mimarlık tasarlıyor.

Nidapark Denizatı fiyatları henüz açıklanmadı. Gelişmeleri www.emlaknews.com.tr adresinden takip edebilirsiniz.

Deniz manzaralı konut projeleri arasındaki yerini alacak olan Denizatı Nidapark projesinin önümüzdeki dönemde satışa çıkması hedefleniyor.

Yeni Nidaparklar geliyor!

Tahincioğlu Gayrimenkul'ün Nidapark Denizatı projesi dışında geliştirme sürecinde olduğu Nidapark markalı farklı projeleri de bulunuyor.

Örneğin; İstanbul’un Avrupa yakasının en önemli merkezlerinden birinde yer alan Nidapark Ayyıldız projesi, lüks rezidans dairelerden ve cadde dükkanlardan oluşması planlanıyor. İstanbul’un en değerli bölgelerinden biri olan İstinye’de yer alacak ve Emlak Konut GYO A.Ş. ile hasılat paylaşımı modeliyle inşa edilecek olan Nidapark İstinye projesi, konut sektöründe lüksü yeniden tanımlayacak. Nidapark Çengelköy ise İstanbul’un Marmara Denizi’ni gören nezih semtlerinden olan Çengelköy’de yapılması planlanan bir konut projesi.

193 parsele ayrılmış, 4,9 hektarlık alan üzerine kurulacak olan Nidapark Yenisahra projesinin büyük bölümü konutlara ayrılacak. Bunun yanı sıra ofisler, mağazalar ve sosyal tesisler de projenin içinde yer alacak. Projenin üzerinde kurulacağı arazinin malik sayısı 300. Proje gerçeklestiginde hak sahiplerinin tümü çağdaş ve modern konutlara kavuşacak. Kentsel gelişim projesi kapsamında inşa edilmesi planlanan Nidapark Beykoz, sadece konutlardan oluşan bir proje olacak.

16 proje tamamlandı

Tahincioğlu Gayrimenkul'ün tamamlanan projeleri ise Nidapark Seyrantepe, Nidakule Ataşehir Güney, Nidakule Ataşehir Kuzey, Nidapark Beşiktaş, Nidakule Levent, Palladium Tower, Nidakule Göztepe, Palladium Antakya AVM, Palladium Ataşehir AVM, Nidakule Kozyatağı, Swissotel Grand Efes, Kent Gıda Yönetim ve Fabrika Binası, Sentido Perissia Hotel Antalya, Perissia Hotel Kapadokya, Nidapark Demirciköy ve Nidakule Ataşehir Batı.

Şirketin devam eden projeleri arasında ise Nidapark Bomonti, Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı, Nidapark Başakşehir ve Nidakule Finans Merkezi yer alıyor.

Nidapark Denizatı İletişim

Adres: Sümer Mah. Prof. Dr. Turan Güneş Cad. No:58 34025 Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: 444 4 846
Web site: http://www.tahincioglu.com
E-Mail: mh@tahincioglu.com

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler