Nidapark Ayyıldız 682 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta

Tahincioğlu, Nidapark markasıyla hayata geçirdiği en yeni projesi Nidapark Ayyıldız’daki daireleri 682 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sundu.

Tahincioğlu’nun Kağıthane’de hayata geçirdiği Nidapark Ayyıldız projesinde konut satışları başladı. Az katlı yapısı ve yatay mimari ile tasarlanan Nidapark Ayyıldız projesinde 95 daire ve giriş katında, mağaza ve dükkanlardan oluşan 10 ticari ünite yer alıyor.

Nidapark Ayyıldız projesinde 61 adet 1+1 daire, 10 adet 2+1 daire, 12 adet 2,5+1 daire, 9 adet 3+1 daire ve 3 adet 4+1 daire yer alıyor. Nidapark Ayyıldız'daki daireler simpleks ve dubleks olarak dizayn edildi.

Fiyatlar 682 bin TL’den başlıyor

3 bodrum kat + zemin kat + asma kat + 1.2.3.4. kat ver çatı arası katı olarak inşa edilen Nidapark Ayyıldız projesinde dairelerin fiyatları 682 bin TL’den başlıyor, 2 milyon 660 bin TL’ye kadar yükseliyor. Nidapark Ayyıldız projesinde ödeme koşulları ise henüz belli değil.

Nidapark Ayyıldız nerede?

Nidapark Ayyıldız projesinin sosyal olanakları arasında ise; güvenlik, otopark, yüzme havuzu, soyunma odası, kış bahçesi, oturma terasları, fitness salonu, çocuk oyun alanları, sauna, spor alanları, kafe ve peyzaj alanları yer alıyor.

Kağıthane'nin en merkezi konumunda yükselen Nidapark Ayyıldız projesi metro istasyonunun hemen yanında, Cendere Caddesi ve Develi Caddesi arasında yükseliyor.

İletişim Bilgileri:

Telefon: 444 4 846
Web Sitesi: https://www.nidaparkayyildiz.com/tr/
Adres: Merkez Mah. Duçi Bomonti Arkası Sok. No: 4 Şişli-İstanbul


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler