NG Residence peşinatsız 4 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla

Basın Ekspres Yolu’nda hızla yükselen NG Residence, peşinatsız, 4 bin 900 TL’den başlayan taksitlerle konut alıcısına kazançlı yatırım fırsatıyla buluşturuyor.

Seramik sektöründe Türkiye’nin öncü markası olan NG Kütahya Seramik’in estetik ve güven kavramını bir araya getirdiği NG Residence projesi, sahip olduğu üst düzey tasarım ve konumuyla sunduğu kazançlı yatırımı taçlandırıyor. 2018’de yaşamın başlayacağı proje, peşinatsız, 4 bin 900 TL’den başlayan taksitli ödeme seçenekleriyle yatırımcılara konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Uluslararası zincir otel kulesinde kazançlı yatırım

Konumuyla İstanbul’un en değerli ve gelecek vaat eden lokasyonlarından biri olan Basın Ekspres Yolu, her geçen gün gelişiyor ve yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor. NG Residence, Basın Ekspres Yolu’nun tam ortasında yer alıyor. İstanbul’un önemli noktalarına yakınlığıyla dikkat çeken NG Residence, ilerleyen yıllarda dünyanın en önemli fuar ve kongre alanı olacak İstanbul Atatürk Havalimanı’na 6 kilometrelik mesafede yer alıyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ve 3. Havalimanı bağlantı yoluna 4 kilometrelik mesafede konumlanan NG Residence metro istasyonuna ise 200 metrelik mesafede yer alıyor. Projenin mimari duruşu, kullanılan malzeme, işçilik kalitesi ve lokasyon avantajıyla bölgede diğer projelerden ayrışan bir yaklaşım sunuyor. 26 katlı rezidans, 5 yıldızlı uluslararası zincir otel kulesi ve 3 bin 200 kişilik kongre merkezinden oluşan projenin inşaatının tamamlanacağı 2018 yılında, yatırımcısına sunduğu ayrıcalıkla, bölgede yer alan projelerin çok üstünde bir kazanç sağlayacağı bekleniyor. Proje tamamlanıp yaşam başladığında daire kira getirilerinin bin 800 ile 2 bin 300 bandında seyretmesi öngörülüyor.

26 katlı residence, 5 yıldızlı zincir otel kulesi

Avrupa Yakası’nın “Vazo”su olarak tanımlanan proje, dış cephesiyle sektöre yeni bir kimlik kazandırırken kullanılan malzeme kalitesiyle de fark yaratıyor. 2018’de teslim edilmesi planlanan NG Residence, toplam 288 daireden oluşuyor. Projede büyüklükleri 62 ila 139 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor. Daireler, sahip olduğu 3.18 metreye varan tavan yüksekliği ile mekana ferahlık getiriyor. Proje, 26 katlı residence, turizmde dünya markası olan 5 yıldızlı uluslararası zincir otel kulesi ve 3 bin 200 kişilik kongre merkezinden meydana geliyor. Projede ayrıca sunulan hizmetler arasında; 7/24 güvenlik, SPA, buhar banyosu, sauna, Türk Hamamı yer alıyor. Sahip olduğu NG GYM spor salonunda ise pilates ve fitness imkânları sunuluyor. Projede her daireye özel kapalı otopark alanı da yer alıyor.

İletişim Bilgileri
Adres: Evren Mah. Halkalı Cad. No:115 Bağcılar/İstanbul
Telefon: 0212 452 77 77
Web site: http://ngresidence.com/
E-Mail: info@ngresidence.com


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler