Neo Yapı’dan yeni proje, Neo Bolluca 3

Neo Yapı, Arnavutköy’ün Bolluca’da Neo Gölpark İstanbul, Neo Bolluca ve Neo Bolluca 2 projelerinden sonra şimdi de Neo Bolluca 3’ü hayata geçiriyor.

Neo Yapı, Kemerburgaz ve Göktürk’deki projelerinden sonra, 3. Havaalanı ve Kanal İstanbul projesi ile yıldızı parlayan Arnavutköy’ün Bolluca bölgesinde hayata geçirdiği projelere bir yenisini ekliyor.

Bölgede daha önce 2 bin dönüm orman arazisi ve 600 dönüm arsa üzerinde 415 müstakil ev ve 8 mahalleden oluşan Neo Gölpark İstanbul ile Neo Bolluca ve Neo Bolluca 2 projelerini inşa eden Neo Yapı, şimdi de Neo Bolluca 3 projesine start veriyor.

neo-bolluca-3-2

Her ihtiyaca uyun bir daire var

Metro istasyonuna yürüme mesafesinde, havalimanına 10 kilometre uzaklıkta inşa edilen Neo Bolluca 3’de 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan 9 farklı tip daire yer alıyor.

Çatı dubleksleri ve bahçe kullanımlı daireleriyle dikkat çeken projede, yerden ısıtmalı, pay ölçerli merkezi ısıtma, çevre dostu aydınlatma sistemleri, ısı tasarruflu özel kaplamalar, çatı ve yüzey izolasyonları, ısı camlı doğramalar, jeneratör ve peyzaj gibi birçok detay göze çarpıyor. Neo Bolluca 3’te otopark ve güvenlik, açık yüzme havuzu, çocuk parkı, kapalı fitness alanı gibi donatıların da bulunacak.

İletişim bilgileri
444 96 39
www.neoyapi.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler