Nef Yalıkavak fiyatları 365 bin Euro’dan başlıyor!

Nef’in Bodrum Yalıkavak’ta inşa edeceği Nef Yalıkavak projesinde lansman öncesi fiyatlar 365 bin Euro’dan başlıyor.

Nef Yalıkavak projesinin tanıtımları ufak ufak başladı. Projenin lansmanı haziran ayında yapılacak. Yalıkavak'ta satılık yazlık arayanların yeni alternatifi olabilecek projede 500 konut bulunuyor. Müstakil villalar, ikiz villalar, dubleks ve tek katlı daire alternatiflerinin yer aldığı projede konutların alanları 88 metrekareden, 420 metrekareye kadar farklılık gösteriyor.

Yalıkavak Nef projesinde minimum ev fiyatı 365 bin Euro, maksimum fiyat ise 3 milyon 650 bin Euro. Tüm evlerin balkonlu ve deniz manzaralı olduğu Nef Yalıkavak teslim tarihi Haziran 2018 olarak açıklandı.

Nef Yalıkavak

Banyan Tree, Avrupa’daki ilk otelini Nef Yalıkavak’ta açacak

Denize sıfır konumda bulunan projede bir de otel yer alacak. Bu otel dünyaca ünlü bir marka tarafından işletilecek. Uzun süredir Türkiye’ye yatırım yapması beklenen dünyanın önde gelen seçkin resort’larından Banyan Tree, Nef ortaklığıyla Avrupa’daki ilk otelini Nef Yalıkavak’ta açacak. Asya, Amerika, Afrika ve Orta Doğu’da 28 ülkede, 40’dan fazla otel ve tatil köyü ile hizmet veren Banyan Tree, dünyada lüks ve konforlu konaklamanın adresi olarak gösteriliyor ve
dünyanın en yüksek oda fiyatlı ilk 5 resort otel zinciri arasında yer alıyor. Banyan Tree; Phuket, Maldivler, Seyşeller, Bali gibi önemli destinasyonlardaki otel ve tatil köylerinin yanı sıra; 66 spa merkezi, 80 mağaza ve 3 golf sahası ile dünyanın önde gelen premium resort, hotel, konut ve spa işleticisi ve geliştiricisi konumunda yer alıyor.

100 bin metrekare alana kurulan Nef Yalıkavak projesinin mimari tasarımını Torti Gallas Architects gerçekleştirdi. Bu proje için yapılan mimarlık yarışmasını kazanan bu firma daha önce de Kemer Country'i tasarlamıştı.

Nef Yalıkavak

Nef Yalıkavak'ta özel kumsal

Üç tarafı denizle çevrili bir konumda yer alan projenin 460 metrelik sahil şeridi olacak. Projenin özel kumsal alanı ise 2 bin metrekareyi bulacak.

Bölgede kalan son denize sıfır koyda bulunan Nef Bodrum Yalıkavak projesi mandalina ağaçlarının arasında, masmavi denizin yanı başında yer alıyor.

Adres: Yalıkavak mevkii Bodrum/Muğla
Telefon: 444 9 633
Web site: http://nefbodrum.com/
E-Mail: info@nef.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler