Nef Sancaktepe 19 ile Nef Anadolu yakasında!

Nef Sancaktepe 19 projesinde satışlar tam gaz devam ediyor. Nef’in merakla beklenen Anadolu yakasındaki ilk projesinde daire fiyatları 300 bin TL’den başlıyor.

Nef Sancaktepe 19 projesinde satışlar devam ediyor. Timur Gayrimenkul'ün Nef serisinin yenisi olan Nef Sancaktepe 19 projesi daire ve dükkanlardan meydana geliyor. 17 bin 916 metrekare alana kurulan projede bir oda bir salon, iki oda bir salon ve üç oda bir salon daire seçeneklerine yer verildi. En küçük ev 60 metrekare, en büyüğü ise 150 metrekare olarak tasarlandı.

Nef 19 projesinde 6 blokta 439 konut bulunuyor. Bloklar 3 ile 11 kat arasında değişen uzunluklarda tasarlandı. 3 katlı blokların ismi Şehir Villaları! Bu blokların her katında 3 oda 1 salon daireler bulunuyor. Nef Sancaktepe 19 fiyatları ise 300 bin TL'den başlıyor. Proje, 2018 yılının Aralık ayında tamamlanacak ve konutlar sahiplerine teslim edilecek.

Nef Sancaktepe 19

13 bin 362 metrekaresi yeşil alanlardan oluşan Sancaktepe Nef projesi aynı zamanda çocuklar için uygun konut projeleri arasında da yer alıyor. Öyle ki, projenin içerisinde sadece çocuklara özel tasarlanan bir dünya bulunuyor.

Nef Sancaktepe 19 web sitesi de açıldı. Web sitesinde "Nef Sancaktepe 19'da aldığınız her nefes size mutluluk verecek." ifadelerine yer verildi. Ayrıca Nef projelerinin özgün tasarımı, modern yaşam konsepti ve Foldhome gibi keşifleriyle, bugüne kadar minimum yüzde 42 oranında prim yaptığı bilgisine yer veriliyor.

Nef Sancaktepe 19 nerede?

Nef'in Anadolu yakasındaki ilk projesi olma özelliğine sahip olan projenin hemen yanında metro durağı bulunacak. Projenin inşa edildiği alan İstanbul Finans Merkezi'ne 4 durak uzaklıkta yer alıyor. Böylece Nef Sancaktepe, 50 bin beyaz yakalının çalıştığı bu dev alana komşu olacak. Öte yandan bu proje, yapımı devam eden 15 bin çalışan ve 4 bin 100 yatak kapasiteli Sancaktepe Şehir Hastanesi'ne 2,4 kilometre uzaklıkta. İstanbul'un dört büyük ormanının ortasında bulunan proje, Özyeğin, Maltepe, Yeditepe gibi üniversitelere de çok yakın konumda bulunuyor.

Nef Sancaktepe 19

Nef Sancaktepe 19 ulaşımı nasıl?

Projeden, Sabiha Gökçen Havalimanı'na, TEM Otoyolu ve E5 bağlantı yollarına, Özyeğin, Maltepe, Yeditepe ve Gedik başta olmak üçere birçok üniversiteye, Aydos, Kuzey Ormanları, Şile ve Ağva gibi yeşil noktalara, Ataşehir Finans Merkezi'ne ve Şehir Hastanesi'ne kolayca ulaşmak mümkün. Ulaşım detaylarına gelirsek; 19 Nef projesinden 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 18 km, TEM 0.35 km, E5 7.5 km, İETT Durağı 0.25 km, Kartal Metro Durağı 7.5 km, Pendik İDO 17 km, Sabiha Gökçen Havalimanı 9.7 km mesafede. Aynı zamanda AVM'lere yakın konut projeleri arasında bulunan bu projeden Rings AVM 0.2 km, Atlaspark AVM 1.4 km, Sancakpark AVM 5 km, Viaport AVM ise 13 km mesafede. Aynı zamanda projede yer alacak olan 2 bin 500 metrekarelik alışveriş alanıyla da site sakinleri evlerinden uzaklaşmadan alışveriş keyfini yaşayabilecek.

Nef Sancaktepe 19 İletişim

Adres: Akpınar Mah. Kanuni Cad. Sancaktepe/İstanbul
Telefon: 444 9 633
Web site: http://www.nefsancaktepe.com/
E-Mail: [email protected]

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler