Ncadde Hayat Residence’ı satışa çıktı

Özyurtlar İnşaat, Esenyurt’taki yeni projesi Ncadde Hayat Residence’ı 179 bin TL’den başayan fiyatlarla satışa bundu.

Özyurtlar İnşaat’ın Esenyurt'un en işlek caddesi olan Doğan Arsalı Bulvarı üzerinde hayata geçirmeye hazırlandığı Ncadde Hayat Residence’ta satışlar başladı. 2+1+ ve 2+1 dairelerden oluşan Ncadde Hayat Residence’da fiyatlar 179 bin TL’den başlıyor. Dairelerin Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

28 bin metrekare inşaat alanı üzerinde, 204 konut ve 8 ticari üniteden oluşan Ncadde Hayat Residence’ta daire büyüklükleri ise, 60 metrekare ile 265 metrekare arasında değişiyor. Projenin 40 milyon dolara mal olması bekleniyor.

ncadde-hayat-2

‘Aile konforu ön planda’

Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, Ncadde Hayat Residence projesinde, diğer projelerde olduğu gibi ailelerin konforuna önem verdiklerini söyledi. 2016 yılını yeni bir projeyle kapattıklarını kaydeden Özyurt, “2016 yılı içerisinde iki projemizi hak sahiplerine verdik. Yıl bitmeden iki projemizi daha teslim edeceğiz. Yani bu yılsonunda 1350 aileyi daha ev sahibi yapıyoruz” dedi.
Merkezi konumuyla dikkat çeken Ncadde Hayat Residence, terasları, spor salonu, hamam, sauna, resepsiyon hizmeti ve kapalı otoparkı ile şehrin ortasında eksiksiz bir hayat sunuyor. Projede ayrıca 7/24 güvenlik hizmeti yer alıyor.

ncadde-hayat-3

Toplu taşıma araçlarına yakın

Esenyurt-Bahçeşehir yolu üzerinde yer alana Ncadde Hayat Residence,TEM otoyolu bağlantısı güzergahında ve City Center projesinin hemen yanında yer alıyor. Toplu taşıma araçlarına da çok yakın bir mesafede bulunan proje, Tüyap Fuar Merkezi’ne 10 dakika, Atatürk Havaalanı’na ise 15 dakika, Akbatı AVM’ye 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

İletişim bilgileri

0850 460 27 27
www.ozyurtlar.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler