Nazenin Konakları’nda son konutlar

İstanbul Boğazı’nın tam ortasında bulunan ve en iyi manzaraya sahip lokasyonlardan olan Çengelköy’de yükselen Nazenin Konakları’nda son birkaç daire kaldı.

İstanbul Boğazı’nın tam ortasında bulunan ve en iyi manzaraya sahip lokasyonlardan olan Çengelköy’ün önemi her geçen gün daha çok anlaşılıyor. Ulaşım yollarına yakınlığı bu önemi pekiştirirken bölgenin en prestijli konut projesi olan Nazenin Konakları’nda satışta manzaralı sadece birkaç adet daire kaldı.

Dünü ve bugünü birleştiren karakteristik mimarisi, kadın ve erkeklerin ihtiyaçlarına özel olarak ayrı ayrı tasarlanan sosyal alanları ile ‘yaşam alanı’ kavramının yeniden tanımlandığı Nazenin Konakları Çengelköy; 9 blok 92 daire ve 15 mağazadan oluşuyor.

3+1 ile 5,5+2 arasında değişen daire seçenekleri

Boğaz hattının hemen üzerinde; İstanbul’un tüm güzelliğine hakim bir noktada konumlanan Nazenin Konakları Çengelköy, bahçe dubleksinden çatı dubleksine kadar 3+1 ile 5,5+2 arasında değişen daire seçeneklerinin öne çıktığı bir proje olarak dikkat çekiyor. Projenin en önemli özelliği; geniş ailelere ve komşuluk, misafirlik kavramlarının yaşatılacağı bir yaşam anlayışına hizmet ediyor olması.

Teslimler 2018’de

Son dönemin en dikkat çeken ve en çok ilgi gören projelerinden olan Nazenin Konakları, Çengelköy’ün tarihi dokusuna uyumlu bir şekilde gelişmiş sosyal tesis olanaklarına sahip olarak inşa ediliyor. 2018’in ilk aylarında yaşamın başlayacağı projede sınırlı sayıda kalan konutlar sahiplerini bekliyor.

İletişim Bilgileri
Bahçelıevler, Zübeyde Hanım Cd. No:45, 34688 Üsküdar/İstanbul
Telefon: 444 9 483
http://www.nazeninkonaklari.com.tr/


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler