Narven Termal Sağlık Kasabası hizmete başladı

Bolu'da 250 milyon dolarlık yatırımla gerçekleştirilen Narven Termal Sağlık Kasabası, tamamlanan birinci etap ilk bölümüyle misafirlerini ağırlamaya hazır.

Erpiliç, Halil Yıldız, Çarıklı Grup, Nalçacılar A.Ş. ve GLS Yapı girişimleriyle Bolu'da 450 bin metrekare alan üzerinde 250 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Narven Termal Sağlık Kasabası, tamamlanan birinci etap ilk bölümüyle şimdiden Türkiye'de ve Avrupa genelinde termal, afiyet, sağlık ve kültür turizmi alanlarında örnek proje olma yolunda ilerliyor.

Yüzme havuzları, termal havuzlar, kaydıraklı havuzlar, restoranlar, vitamin bar, spa alanları, sauna, Türk hamamı, tuz odası, kar çeşmesi, macera duşu, buhar odası, dinlenme odaları, sıcak yataklar, güzellik merkezi, yetişkin oyun alanları, çocuk oyun alanları ve fitness salonu gibi imkanlar barındıran Narven, ayrıca bünyesinde bulunan marketiyle evlerde bulunan mutfaklarda misafirlerin kendi yemeklerini yapmalarına olanak tanıyor. 

'Türkiye'nin gelecekteki gururu'

Gündüz Kartalkaya'da kayak etkinliklerinden faydalanan konuklar akşamları da otelin termal imkanlarını kullanabiliyor. Bolu turizmi için önemli bir adım attıklarını söyleyen Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Yıldız, Narven Termal Sağlık Kasabası'nın büyüdükçe Türkiye’nin de gururu olacağını belirtti.

 

 

 

 

 

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler