MyWay Dokuz Eylül’de 169 bin TL’ye!

MyWay Dokuz Eylül projesi İzmir Buca’da yükseliyor. Gözde Grubu tarafından inşa edilen projede fiyatlar 169 bin TL’den başlıyor.

Otoyol projesiyle birlikte özellikle İstanbul'dan göç almaya devam eden İzmir'de yeni konut projeleri artış göstermeye başladı. İnşaatçıların gözdesi haline gelen İzmir, pek çok konut projesine ev sahipliği yapıyor. Gözde Grubu tarafından İzmir Buca'da inşa edilen MyWay Dokuz Eylül projesi 132 daireden oluşuyor. Projede konut tipleri stüdyo, bir oda bir salon ve iki oda bir salon olarak planlandı. Alanları 50 metrekare ile 83 metrekare arasında değişiyor. MyWay Dokuz Eylül teslim tarihi ise Eylül 2018 olarak öngörülüyor.

MyWay Dokuz Eylül fiyat listesi

Tek blok halinde inşa edilen projede 1+0 daireler 50 metrekare, 1+1 daireler 63 metrekare, 2+1 daireler ise 83 metrekare alana sahip. MyWay Dokuz Eylül projesinde stüdyo dairelerin fiyatları 169 bin TL'den, 1+1 dairelerin fiyatları 219 bin TL'den, 2+1 dairelerin fiyatları ise 274 bin TL'den başlıyor.

MyWay Dokuz Eylül

MyWay Dokuz Eylül

Kira garantili sistem

Projede özel kira garantili sistemle yatırımcılara 10 yıl boyunca kira garantisi sunuluyor. 1+0 daireler için aylık 1.000 TL, 1+1 daireler için 1.250 TL, 2+1 daireler için 1.500 TL kira garantisi sunuluyor. Kira ödemeleri teslimden sonra başlayacak. Her yıl kira bedelinde artış yapılması planlanıyor.

Rezidans hizmetleri sunulacak

Kira garantili konut projeleri arasında yer alan projede housekeeping, çöp toplama, çamaşır servisi, ütü servisi, oda servisi, kuru temizleme, teknik servis, araç yıkama gibi hizmetler sunulacak. Ayrıca kafeler, spor salonu ve havuz bulunacak. Aynı zamanda araç, uçak, tekne, restoran, konser gibi rezervasyon hizmetleri; park, araç servis bakım, oto yıkama, hava alanı servisi gibi özel vale hizmetleri, eve doktor, hemşire ve ambulans gibi sağlık hizmetleri ve oto yıkama hizmetleri sunulacak.

Öğrenciler için uygun konut projesi arayanlara alternatif oluşturan My Way Dokuz Eylül projesi Dokuz Eylül Üniversitesi Kampüsü'ne 3 dakika, Çeşme-İzmir otobanına 5 dakika, metroya 1 dakika, Şehir Hastanesi'ne ise 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

MyWay Dokuz Eylül İletişim

Adres: Ahmet Piriştina Bulv. 1419. Sok. Tınaztepe-Buca/İzmir
Telefon: 444 69 33
Web site: http://www.mywaydokuzeylul.com
E-Mail: satis@myway.com.tr

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler