Mutfağın ve sofranın her köşesinde Jumbo

Yalın tasarımı, ergonomik form ve sunumlarıyla hanımların vazgeçilmezi olan Jumbo, sofranın ve mutfağın her köşesinde kendine yer buluyor.

Jumbo, zamansız tasarımlarına üç yeni seri daha ekledi. Gerçek inciler kullanılarak üretilen Lucida Yemek Takımı kare formunun yanı sıra kullanılan şık altın ve platin dekorlarıyla sofralarda bir mücevher gibi ışıldıyor. 12 kişilik Lucida Yemek Takımı 61 parçadan oluşuyor.

Tek lokmalık lezzetlerin cazibesi

Minimal parçalardan oluşan Jumbo Micro serisi ise yoğun kullanıma uygun ve dayanıklı yapısıyla iddialı. Her çeşit yiyecek için uygun sunum seçenekleri sunan seri üç farklı renk alternatifine sahip.  Jumbo, yeni Micro serisiyle minik porsiyonlarda harikalar yaratmak isteyenlere hitap ediyor.

İçinizdeki şefi ortaya çıkaran Gourmet

Jumbo Gourmet pişirme serisi petek dokulu yenilikçi iç tasarımıyla mutfakların baş tacı olmaya hazırlanıyor. İndüksiyonlu ocaklara uygun olarak üretilen Gourmet pişirme serisi; 3 katlı paslanmaz çelik ve alüminyum gövdeden oluşan yanmaz ve yapışmaz özelliğine sahip. 2,6 milimetre gövde kalınlığı ile ısıyı mükemmel şekilde dağıtan bu ürünler, 4 milimetre temperli camdan oluşan kapağıyla güvenli bir kullanım sağlıyor. Gourmet pişirme serisi, 3 farklı boyda tava, wok tavası ve karnıyarık tenceresinden oluşuyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler