Mustafa Gültekin İnşaat’ın İmgelife’ı yakında satışa çıkıyor

Gültekin İnşaat’ın geliştirdiği 170 daireli İmgelife’ın temeli yapılan törenle atıldı.

İzmir’de bugüne dek bir çok projeye imza atan Gültekin İnşaat, İmgelife ile ticari atılımlarına devam ediyor. Gültekin İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gültekin İzmir'in değerini katlayarak artıran kuzey bölgesi Menemen'de, az katlı bina anlayışıyla yeni bir proje geliştirdiklerini kaydetti.

Toplam 24 bin 475 metrekarelik inşaat alanında yer alan 5 blokta 170 dairenin bulunduğu İmgelife'ta 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Peyzaj ve çevre düzenlemesi, sosyal yaşam alanları, 24 saat güvenlik, spor salonu, otopark, havuz, seyir terasıyla konforlu butik bir yaşam alanı sunan İmgelife, çevre yoluna 2 dakikalık mesafedeki lokasyonuyla dikkat çekiyor.

Özel mimari ve prestijli projelerle adından sıkça söz ettiren Gültekin İnşaat'ın, "Hayal ettiğiniz kadar gerçek bir yaşama hazır mısınız?" sloganıyla geçtiğimiz günlerde tamamladığı Villanova projesinde de yaşamın başladığını hatırlatan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gültekin, "İzmir'in sayılı, seçkin ailelerinin tercih ettiği Villanova'da son villalar sahiplerini bekliyor. İzmir'in merkezinde, doğayla baş başa, modern, uttra lüks, gerek altyapısal, gerek teknik, gerekse mimari açıdan, ekip olarak kusursuz bir iş çıkardık." diye konuştu.

2018’de teslim

Gültekin İnşaat'ın projelerini 35 yıldır takip eden ve yeni başlanacak İmgelife projesi için de ciddi bir talep oluşturan İzmirlilere teşekkür eden Gültekin, "Her zaman yanımızda olan ve bizi takip eden yatırımcılarımıza İmgelife ile yine büyük kazanç sağlayacağız. Yeni projemizde konut fiyatlarımız da çok uygun olacak. Çok yakında İmgelife'ın satışına da başlayacağız. Projenin teslim tarihini 2018 yılı sonu olarak planladık." dedi.

Gülşen Şanlı/Yenigün

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler