Murat Kurum’dan yüklenicilere talimat: “İşçi çıkarmayın”

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, 15 Temmuz sonrası yüklenicileri ile bir araya gelerek işçi çıkarmamalarını tembihledi.

FETÖ/PDY'nin Türkiye'ye yaşattığı travma sonrası inşaat sektörünün en önemli oyuncularından Emlak Konut GYO'nun Genel Müdürü Murat Kurum, yükleniciler ile bir araya geldi. Türkiye'nin demokrasi mücadelesinden başarıyla çıkacağının altını çizen Kurum, ekonomik kaosa meydan vermemek için işçi çıkarılmamasını istedi.

Ekonomi işlemeli

İnşaat şirketlerinin önlerini görmek ve olaylardan satışların ne kadar etkileneceğini kestirememelerinin son derece normal olduğunu belirten Kurum, "Boşluk verilmeyecek ve işimize devam edeceğiz. Ekonomiyi işler ve güçlü tutacağız. Tüm finans sistemi çalışıyor, şirketler işlerine devam ediyor. Şantiyelerde de işler devam edecek. Hiç kimse işten çıkarma yapmayacak" diye konuştu.

Yabancıya güven verdi

Yabancı yatırımcıların kendini aradığına değinen Kurum, onlara hiç bir tereddütleri olmaması gerektiğini, Türkiye'nin ayakta olduğunu ve yoluna devam edeceğini söyledim" diye konuştu.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler