Multi Türkiye AVM Yönetimi Direktörü Hakan Altın kimdir?

En son Multi Türkiye bünyesinde yer alan Marmara Forum’un AVM Müdürü olan Hakan Altın, Türkiye’nin Alışveriş Merkezleri Yönetimi Direktörü oldu.

Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonomi ve Pazarlama Bölümü'nde lisans eğitimini tamamlayan Hakan Altın, TÜYAP'ta yerel yönetimde gösterdiği başarılarından ötürü uluslararası yönetim pozisyonuna transfer edildi. TÜYAP'ın ardından Tesco Kipa Balçova Alışveriş Merkezi'nde ve grup bünyesindeki diğer altı alışveriş merkezinin açılış süreçlerinde bölgesel rol aldı. Ardından önce Redevco çatısı altında bulunan ve Qubicon portföyüne geçen Erzurum, Gordion ve Magnesia alışveriş merkezlerinde kıdemli bölgesel üst düzey yönetim görevi yapan Altın, 2014 yılında Multi Türkiye bünyesinde yer alan Marmara Forum'un AVM Müdürü oldu. Hakan Altın bu süreçte Multi-Qubicon portföylerinin entegrasyonunda önemli görev ve sorumluluklar üstlendi.

15 yılı aşkın tecrübesi ile yerel ve uluslararası yönetim pozisyonlarında görev almış Hakan Altın, bundan böyle kariyerine Multi Türkiye'nin Alışveriş Merkezleri Yönetimi Direktörü olarak devam edecek.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler