Modern çizgilerin zamansız yorumu; Delta Koltuk

Delta Koltuk ile değişim hiç olmadığı kadar hızlı gerçekleşiyor, zamana meydan okuyan ve akımlar arası sınırları esnek tutan tasarımların yeri hep aynı ve özel kalıyor…

Loda Mobilya imzası taşıyan Delta Koltuk, yeni nesil dizayn dilini zamansız kodlarla bir araya getiriyor. Ev dekorasyonuna yeni bir standart getiren Loda Mobilya, Delta Koltuk ile akımların katı kurallarından etkilenmiyor.

Cesur bir tercih, güçlü bir stil…

Çağdaş yaşam formlarına uygun olarak dizayn edilen Delta Koltuk, klasik detaylara modern bir bakış açısı getirerek eklektik bir kurgu yaratıyor. Koltuk başlarında ve arka yüzeyde kusursuz bir işçilikle uygulanan kapitone detaylar tasarıma etkileyici bir hava katarken, oturma alanında tercih edilen kendinden desenli kumaş, görsel bir bütünlük sağlıyor.

İddiasını tasarımın cesur ve kreatif yorumundan alan Delta Koltuk, çarpıcı renk skalası sayesinde yaşam alanlarında yenilikçi tarzlara adapte olmayı kolaylaştırıyor. Dekorasyonun yükselen ‘modern lüks’ akımı için şık bir seçenek sunan Delta Koltuk, birinci sınıf kumaş seçimiyle de yüksek standartları devam ettiriyor. Özellikle de parlak ve mat kumaş seçimleriyle yapılan optik efektler, tasarıma zengin bir atmosfer kazandırıyor.

Tasarıma eşlik eden kırlentler hem estetik hem de konfor açısından güçlü bir birliktelik yakalıyor. Geniş oturum alanı rahatlıktan ödün vermeyen kişiler için tartışmasız bir tercih sebebi oluştururken, yaşam alanlarında Loda farkını hissettiriyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler