Modern City Bahçelievler’de 0.99’luk kampanya

Çobançeşme Mahallesi’nde yaşama geçirilen Modern City Bahçelievler’de yüzde 0,99 faizle ev sahibi olmak ve farklı ödeme seçeneklerinden faydalanmak mümkün.

Alp İnşaat ve Modacity tarafından Bahçelievler Çobançeşme Mahallesi'nde yaşama geçirilen Modern City Bahçelievler'de yüzde 0,99 faizle ev sahibi olmak ve farklı ödeme seçeneklerinden faydalanmak mümkün.

629 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Bahçelievler’de Çobançeşme metro durağına 400 metre mesafede yaşama geçirilen 105 konut ve 5 ticari ünitelik Modern City Bahçelievler Projesi, 629 bin TL’den başlayan fiyatlar ve 5 yıl yüzde 0.99 faiz fırsatıyla satışlara devam ediyor.

İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler Çobançeşme Mahallesi'nde Alp İnşaat ve Modacity tarafından yaşama geçirilen Modern City Bahçelievler Projesi, 5 bin metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor. Aile konseptine uygun normal kat 2+1, 3+1, 4+1, bahçe teraslı 2+1, 3+1, 4+1 ve kat teraslı 2+1 daire seçeneklerinin sunulduğu Modern City Bahçelievler Projesi, modern ve ferah bir yaşamın kapılarını açıyor. Dairelerin büyüklükleri ise 104 metrekare ile 217 metrekare arasında değişiyor.

Modern City Bahçelievler'de ödeme seçenekleri

Modern City Bahçelievler fiyatları ise 629 bin TL’den başlayan fiyatlarla, hemen tapu teslim avantajıyla yeni sakinlerini bekliyor. Projede yüzde 35 peşin, geri kalanı 36 ay faizsiz vade imkanı da sunuluyor. Farklı konut tipi ve özelliğine göre değişiklik gösteren fiyatlarla konut sahibi olmak isteyenlere 5 yıl yüzde 0.99 faiz oranıyla banka kredisi imkanı da sunuluyor. Peşin ödemelerde de yüzde 8 indirimin sunulduğu proje, aynı zamanda firma bünyesinde özel ödeme imkanları da tanıyor.

Sosyal donatıları zengin

Konut teslimlerinin 2019 yılının Ağustos ayında yapılması öngörülen Modern City Bahçelievler'deki sosyal donatılar:

 1. Her daireye özel kapalı otopark alanı
 2. 7/24 profesyonel güvenlik hizmeti
 3. Kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı
 4. Elektrik kesintilerinde jeneratör desteği
 5. Yüksek hacimli su deposu
 6. Radye Jeneral temel sistemi
 7. Görüntülü interkom sistemi
 8. Kapalı devre güvenlik kamerası
 9. Yangın ve duman alarmı
 10. Lobi
 11. Resepsiyon
 12. Sauna
 13. Fin Hamamı
 14. Kapalı Yüzme Havuzu
 15. Fitness Salonu
 16. Çok Amaçlı Spor Sahası
 17. Büyük Bir Kısmı Yeşil Alandan Oluşan Peyzaj
 18. Çocuk Oyun Alanları
 19. Kamelyalar
 20. Hobi Odası
 21. Seyir Terası
 22. Çok Amaçlı Toplantı Salonu
 23. Modern City Bahçelievler Nerede?

Merkezi konumda

Modern City Bahçelievler, E-5, TEM ve Kuzey Otoyolu bağlantı yollarına yakınlığı, metro ve metrobüs ile ulaşım kolaylığı ve merkezi konumuyla dikkat çekiyor. Projenin yakın çevresinde üniversiteler, iş ve alışveriş merkezleri, oteller, rezidans ve lüks konutlar yer alıyor. Ayrıca Atatürk Havalimanı’na 3 km. mesafede, ayrıca yeni açılacak 3. Havalimanı’na ulaşım hizmeti verecek olan Halkalı – Kirazlı ile İkitelli – Ataköy metro hatlarına ise 400 metre uzaklıkta yer alıyor.

Proje çevresinde AVM, özel hastaneler ve devlet hastanelerinin yanı sıra S. Zaim, Arel, Altınbaş, Kültür ve Aydın Üniversitelerine, İSTOÇ, MASKO, İkitelli OSB, Kuyumcukent, CNR Expo ve Dünya Ticaret Merkezi ve İhracatçılar Birliği gibi büyük iş ve ticaret merkezlerine de komşu durumda.

İletişim bilgileri
Alp İnşaat & Modacity
Modern City Bahçelievler
0 212 324 64 44
www.moderncity.ist
Çobançeşme Mah. Altay Sk. No:6 Bahçelievler / İstanbul

Emlaknews.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler