Mina Başaran için düğün günü mezarı başında dua edildi

İran’da düşen jette yaşamını yitiren Mina Başaran, düğün gününde mezarı başında anıldı. Mina’nın mezarı düğün günü beyaz çiçeklerle süslendi.

İran’daki jet kazasında hayatını kaybeden Mina Başaran düğün günü Göktürk Mezarlığı’ndaki kabri başında anıldı. 14 Nisan günü mezarı başında sevdiklerinin ziyaret yeri oldu. Babası Hüseyin Başaran, annesi Beril Başaran, babaannesi Şeyda Başaran ve nişanlısı Murat Gezer diğer tüm sevenleri merhume Başaran’ın mezarına çiçek bırakarak dualar etti.

Murat Gezer gözyaşlarına boğuldu

Mina Başaran’ın babaannesi Şeyda Başaran, babası Hüseyin Başaran ve nişanlısı Murat Gezer, öğlen 12:00’da Göktürk Mezarlığı’na, ellerinde çiçeklerle geldi. Mezarlıkta yarım saat kalan aile daha sonra gözyaşları içerisinde kızlarının mezarı başından ayrıldı.

"Minik Bebeğim beni bekle" demişti...

Mina’nın ölümünün ardından “Minik meleğim, beni bekle” şeklinde gazetelere taziye ilanı veren nişanlı Murat Gezer kalp şeklinde yaptırdığı çelengi Mina’nın mezarına bıraktı. Baba Başaran da getirdiği beyaz çiçekleri mezara bırakırken gözyaşı döktü.

Mina Başaran düğün günü anıldı

Eğer kaza olması idi Mina Başaran ve nişanlısı Murat Gezer bu gün Çırağan Sarayı’nda 500 kişilik davetlinin şahitliği ile dünya evine gireceklerdi.

Ne olmuştu?

Başaran Yatırım Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Başaran’ın kızı Mina Başaran bekarlığa veda partisi için gittiği Dubai dönüşünde özel jetin İran'da düşmesiyle yaşamını yitirmişti. Uçakta Mina’nın kendisi ile birlikte 7 yakın arkadaşı 2 mürettebat bulunuyordu.

Posta

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler