Meyve sebze kurutucu ile lezzetli ve sağlıklı atıştırmalıklar

WMF, KITCHENminis® Meyve & Sebze Kurutucu ile meyveleri, sebzeleri, hatta etleri çok sağlıklı, pratik ve lezzetli şekilde kurutmanıza olanak sunuyor.

Alman kalitesiyle 160 yıldır pişirme malzemeleri ve mutfak gereçleri üreten WMF KITCHENminis® Meyve & Sebze Kurutucu hem sevdikleriniz hem de kendiniz için harika tarifler yaratmanızı mümkün kılıyor.

Çok yönlü ve şık ürün yelpazesine sahip olan WMF’in yüksek seviyede yer ve enerji tasarrufu sağlayan otomatik kurutucusu Meyve & Sebze Kurutucu ile meyveler, sebzeler, otlar ve etler rahatça kurutuluyor.

İçeriğinde iki saklama ve bir müsli bar kabı bulunan Meyve Sebze Kurutucu, lezzetli atıştırmalıkları ve müsli barları sessiz bir şekilde hazırlıyor. Ürün, aşırı ısınmaya karşı koruma ve otomatik kapanma işlevi sayesinde meyve ve sebzelerinizi geceden kurutma imkanı sunuyor. Böylece sabah kalktığınızda sizi küçük ve lezzetli atıştırmalıklar bekliyor.

Kurutucu ile sağlıklı atıştırmalıkları kolay bir şekilde hazırlamanın keyfini sürün. Hem kendiniz, hem de sevdikleriniz için harika tarifler yaratın!

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler