Meydan Ardıçlı fiyatları 150 bin TL’den başlıyor

Özyurtlar İnşaat ve Bahaş Holding ortaklığıyla Esenyurt’ta inşa edilecek olan Meydan Ardıçlı projesi geçtiğimiz hafta resmen satışa çıktı.

Esenyurt'ta 67 bin metrekarelik alana inşa edilecek olan Meydan Ardıçlı projesinin lansmanı geçtiğimiz hafta yapıldı ve satışlar resmen başladı. Özyurtlar İnşaat ve Bahaş Holding ortaklığıyla hayata geçirilecek olan projede bin 683 adet konut yer alacak.

Ardıçlı Meydan projesi 2019 yılının Eylül ayında tamamlanacak ve konutlar sahiplerini bulacak. Projede yer alan konut tipleri stüdyo, bir oda bir salon, iki oda bir salon, üç buçuk oda bir salon ve dört buçuk oda bir salon olarak belirlendi. Konutların alanları ise 41 metrekareden başlıyor, 228 metrekareye kadar yükseliyor.

27 blok halinde inşa edilen projede konutların yanı sıra 121 adet de ticari ünite yer alıyor. Ticari alanların en küçüğü 35 metrekare, en büyüğü ise bin 122 metrekare olarak tasarlandı.

Meydan Ardıçlı

Meydan Ardıçlı Fiyatları Açıklandı

Meydan Ardıçlı fiyatları 150 bin TL'den başlıyor. Metrekare birim fiyatları 3 bin TL ile 4 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Meydan Ardıçlı projesinde lansmana özel, sınırlı sayıda daire için fazladan indirim fırsatı sunuluyor. Lansmana özel planlanan kampanyalar 15 Ekim'de son bulacak. 60 aya kadar vade farksız taksit uygulanan projede peşinde ise ekstra yüzde 10 indirim yapılıyor.

Meydan Ardıçlı’nın cumbalı evlerinin eşsiz nostaljik mimarisi yaşayanları geçmişe götürecek. Projede geçmişin estetiği geleceğin konfor anlayışıyla buluşturuluyor.

Meydan Ardıçlı Ulaşım

Meydan Ardıçlı’ya sadece 300 metre uzaklıktaki TEM otoyolu ve içinde bulunacak olan metro durağı ile ulaşım kolay olacak. Projeye Akbatı Alışveriş Merkezi 1 kilometre, İstinye Liv Hospital 800 metre, Esenyurt Üniversitesi KAmpüsü 3,1 kilometre, Aqua Dolphin Su ve Eğlence Merkezi 2,7 kilometre, Esenyurt Devlet Hastanesi 3,5 kilometre, Esenyurt Belediyesi 3,2 kilometre, Medicana Hastanesi 7 kilometre, MEdilife Hastanesi 9,5 kilometre, Migros 8,4 kilometre, Marmara Park AVM 7,8 kilometre, Atatürk Havalimanı 22 kilometre, Yakuplu Marina 15 kilometre, 3. Havalimanı 36 kilometre, TUYAP Fuar Alanı 7,2 kilometre, CNR Expo Fuar Alanı 23 kilometre, Torium AVM 11 kilometre, Otoport ise 11 kilometre mesafede bulunuyor.

Meydan Ardıçlı İletişim

Adres: Çınar Mah. Doğan Araslı Bulvarı Esenyurt/İstanbul
Telefon: 0850 460 90 70
Web site: http://meydanardicli.com.tr
E-Mail: info@ozyurtlar.com

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler