Metropark Concept fiyatları 250 bin TL’den başlıyor!

Ankara Eryaman’da inşa edilen Metropark Concept projesinde sona gelindi. Ekim ayında teslimlerin yapılacağı projede fiyatlar 250 bin TL’den başlıyor.

Akağ ve Evliyagil Ajantürk Topluluğu tarafından Ankara Eryaman'da inşa edilen Metropark Concept projesinde teslimler önümüzdeki Ekim ayında yapılacak. Daire ve dükkanlardan oluşan proje 6 bin metrekare alana inşa edildi.

14 katlı iki blok halinde inşa edilen projede toplam 82 daire ve 12 dükkan yer alıyor. 50 adet 2+1, 32 adet 3+1 daire seçeneği yer alıyor. 2+1 daireler 80 metrekare, 3+1 daireler ise 128 metrekare alana sahip.

Metropark Concept fiyat listesi

Metropark Konsept fiyatları 250 bin TL'den başlıyor. 2+1 daireler 250.000 TL ile 280.000 TL arasında değişen fiyatlarla satılırken; 3+1 daireler ise 375.000 ile 420.000 TL arasında farklılık gösteren fiyatlardan alıcı buluyor.

Projede kapalı ve açık otoparklar, yüzde 30 yakıt tasarrufu sağlayan merkezi ısıtma sistemi bulunuyor. Alışveriş merkezi, sosyal ve kültürel alanlara yakın konumda inşa edilen projede ayrıca 24 saat güvenlik hizmeti mevcut.

Metro Park Concept projesinde bulunan dairelerin özelliklerini incelediğimizde; 32 metrekare kullanılabilir alanı olan salonların yerleri laminat parke olarak tasarlandı. Duvardan duvara duvar kağıdı ve tavanlarda ışık bandı bulunuyor.

Metropark Concept

15 metrekarelik yatak odalarının zemininde laminant parke kullanıldığını, boydan boya duvar kağıdı kullanıldığını ve tavanlarda ışık bandının olduğunu görüyoruz. Üç oda bir salon dairelerin yatak odalarında ebeveyn banyo, soyunma odası ve dolaplar ve balkon yer alıyor.

12 metrekarelik oturma odalarının yerlerinde laminat parke, duvardan duvara duvar kağıdı, tavanda ışık bandı bulunuyor. Yine yerlerin laminat parke olduğu çocuk odalarında duvar kağıdı, tavanda ışık bandı yer alıyor. Çocuk odaları da 12 metrekare olarak tasarlandı.

Banyolarda yerler ve duvar granit döşeme olarak tasarlandı. Asma tavanlı banyolarda duşakabin, batarya takımı, banyo dolabı, klozet ve lavabo yer alıyor.

Mutfaklarda ise üç parça ankastre set, akrilik evyeli akrilik tezgah, ECA marka bataryalar, pres kapak bulunuyor.

Metropark Concept İletişim

Adres: Malazgirt 1071. Cad. Eryaman/Ankara
Telefon: 0312 281 25 24
Web site: http://www.metroparkconcept.com/
E-Mail: info@metroparkconcept.com

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler