Metro, Lensistanbul’un kapısına geliyor

Lens Yapı’nın Kurtköy’de, Sabiha Gökçen Havalimanı’nın karşında inşa ettiği Lensistanbul, kapısına gelecek metro durağı ile büyük değer kazanıyor.

Aydınoğlu Grup, Mah Havacılık, Egal İnşaat ve Renium Yapı ortaklığında kurulan Lens Yapı’nın Kurtköy’de 800 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirdiği Lensistanbul, Sabiha Gökçen – Kurtköy Metro Hattı'nın en çok avantaj sağlayacağı projelerden biri olarak öne çıkıyor. Lensitnbul’un hemen önünden geçecek olan Sabiha Gökçen – Kurtköy Metro 2020’nin sonunda hizmete açılacak.

Fiyatlar 270 bin TL’den başlıyor

33 bin metrekare arsa üzerinde 1162 konut ve 85 ticari üniteden oluşan Lensitsatnbul’da daire fiyatları 270 bin TL’den başlıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yanı sıra 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks daire seçeneklerin yer aldığı projede 60 aya varan vade farksız ödeme seçenekleri ve kişiye özel ödeme planları sunuluyor. Dairelerin Eylül 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

Dome Mimarlık tasarladı

Dome Mimarlık imzası taşıyan Lensistanbul’da yürüyüş parkuru, kreş, hobi bahçesi, sauna, SPA ve fitness salonu gibi spor ve sosyal yaşam alanları yer alıyor. Yaklaşık 3 bin kişinin yaşayacağı Lensistanbul’un 85 ticari üniteden oluşan Lens Çarşı’sında yer alan semt dükkanları men site sakinlerinin hem de bölge halkının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde planlandı. Büyüklükleri 45 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen dükkanlar, çeşitli alanlarda hizmet sunacak.

İletişim bilgileri

444 2 456
www.lensistanbul.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler