Metro Holding Batum’daki Euphoria Oteli’ni satın alacak

Metro Holding, Batum Gürcistan’da Euphoria Oteli’nin sahibi Legend Hotel Batumi JSC’nin tüm paylarının satın alınması için görüşmelere başladı.

Metro Holding Batum Gogoli Caddesi’nde bulunan 415 odalı, 1500 kişilik konferans salonu bulunan ve toplam 60 bin 226 metrekarelik alana sahip olan Euphoria Oteli’ni alacak. Otelin paylarının sahibi olan Legend Hotel Batumi JSC şirketinin paylarının tamamını satın almak isteyen Metro, bu şirketin sahibi olan Metro Atlas Georgia ile görüşmelere başladı.

Batum'un gözde eseri

Euphoria Oteli’nin de içinde yer aldığı Metro City’de 364 rezidans, 40 mağazalı Metrocıty Forum, kapalı ve açık panoramik manzaralı restoranları, casino, yüzme havuzları, spa merkezleri, spor klübü, sinema, çocuklar için oyun alanları, kendine ait kum plajı, marina ve Kafkasya’nın en büyüğü olacak 1500 kişilik konferans salonunda bulunduğu komplekste yer alıyor.

Batum Havalimanı’na 2 km, kentin tarihi merkezine 500 metre uzaklıktaki Metro City’nin toplam kullanılabilir alanı 101 bin metrekare olarak kayıtlarda yer alıyor.

Emlaknews.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler