Metro Hayat fiyatları 463 bin TL’den başlıyor

Metro Hayat projesi Mekan Yapı tarafından İstanbul Bağcılar’da inşa ediliyor. Metro Hayat fiyatları ise 463 bin TL’den başlıyor.

Mekan Yapı'nın Metro Hayat projesi daire ve dükkanlardan oluşan bir proje. Bağcılar Mahmutbey'de 6 bin 478 metrekare alana kurulan projede 243 konut var. Bağcılar konut projeleri arasında yerini alan bu projede iki oda bir salon, üç oda bir salon ve dört oda bir salon konut seçenekleri yer alıyor. Konutların alanları 103 ile 191 metrekare arasında değişiyor. Metro Hayat'ta satılık 2+1 dairelerin alanları 103 ile 117 metrekare, 3+1'lerin alanları 139 ile 164 metrekare arasında değişirken, 4+1'ler ise 191 metrekare büyüklükte tasarlandı. Metro Hayat teslim tarihi ise Mart 2019.

Üç blok halinde inşa edilen projede dairelerin yanı sıra 27 adet de cadde mağazası bulunuyor. Bağcılar’da satılık daire arayışında olanlar için alternatif oluşturan bu projede yeşil alan için 6 bin 500 metrekare ayrılıyor. Projenin yanı başında ise 10 bin metrekare büyüklükte bir park yer alıyor. Metro Hayat fiyatları 463 bin TL'den başlıyor ve 950 bin TL'ye kadar yükseliyor.

Projede, 2+1 dairelerin fiyatları 463 bin TL ile 595 bin TL arasında, 3+1 dairelerin fiyatları 625 bin TL ile 820 bin TL arasında, 4+1 dairelerin fiyatları ise 900 bin TL ile 950 bin TL arasında değişiyor.

Projede 24 ay vade farksız taksit imkanı, 60 ayda ise yüzde 0.70'den başlayan oranlar sunuluyor.

Metro Hayat - Foto Galeri

Metro Hayat

Metro Hayat Reklam Filmi

Metro Hayat nerede, ulaşım nasıl?

Proje, Mecidiyeköy - Mahmutbey ve Yenikapı - Mahmutbey Metro hatlarının kesiştiği noktadaki konumuyla dikkat çekiyor. Projeden İstoç, Başakşehir, Bağcılar, Otogar, Aksaray, Yenikapı, Marmaray, Esenler, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Halkalı, Esenyurt ve Bahçeşehir gibi yerleşim merkezlerine raylı sistemle ulaşım mümkün olacak. Yürüme mesafesindeki camiler, okullar, üniversiteler ve hastaneler, parklar, sosyal alanlar projeye avantaj katarken, projenin altında konumlanan 27 adet ticari ünite de alışveriş işini kolaylaştıracak.

Mekan Yapı'nın bu proje dışında satışı devam eden diğer projeleri yine Bağcılar Mahmutbey'de inşa edilen Başkule, Bağcılar Demirkapı Mahallesi'nde bulunan Gün Işığı Konutları ve yine Bağcılar'da bulunan Mekan Plaza.

Satışı tamamlanan projeler ise Metro Konutları, Mekan Konutları, Berceste Evleri, Büyük Çekmece Konutları ve Tepekent Villaları.

İletişim Bilgileri

Adres: Göztepe Mah. Maslak Cad. Bağcılar/İstanbul
Telefon: 444 7 149
Web site: http://metrohayat.com/
E-Mail: [email protected]
Yazı: Alev Yakar

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler