Mesut Özil, sevgilisi Amine Gülşe’ye 15 milyon TL’ye villa aldı

Mesut Özil’in sevgilisi Amine Gülşe için düğün öncesi İstanbul Beykoz Çubuklu Vadi Evleri’nden 15 milyon TL’ye villa aldığı ileri sürüldü.

Alman Futbol Milli Takımı’nın ve Arsenal'in oyuncusu Mesut Özil'in ismi şu aralar Beykoz Çubuklu Vadi Evleri'nden yapılan bir yatırımla birlikte anılıyor. Evlilik hazırlıkları yapan ve hayatını sevgilisi Amine Gülşe ile birleştirmeye hazırlanan ünlü futbolcunun, müstakbel eşine villa aldığı iddia ediliyor.

Beykoz Çubuklu Vadi Evleri'nden alım

Gelen haberlere göre Özil sevgilisi Amine Gülşe’ye İstanbul Çubuklu Vadi Evleri'nden 15 milyon TL'ye ev aldığı öne sürülüyor. Milliyet’in haberine göre ünlü çift hayatlarını birleştirdikten sonra ağırlıklı olarak Londra'da yaşayacak. Fakat İstanbul'a geldiklerinde de yeni satın alınan villada kalacak. 29 yaşındaki Mesut Özil'in, müstakbel nişanlısının seti olduğu zamanlarda rahat edebilmesi için ve güvenlik açısından burayı tercih ettiği bildirildi.

Magazin sayfası gibi

Türkiye’de iken kalacaklar 25 yaşındaki oyuncu Amine Gülşe ise, evlendikten sonra seti olduğu dönemlerde de Türkiye'ye gelerek burada yaşayacak. Çift burada Arda Turan, Şahan Gökbakar ve Engin Altan Düzyatan'a komşu olacak.

Emrah Akçaay-Milliyet

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler