Mesa Orman’da fiyatlar 1.989.000 TL’den başlıyor

Çubuklu’da doğayla iç içe bir yaşam sunan ve az katlı bloklarda sadece 219 daire ile butik ve özgün bir yaşam vaadeden MESA Orman, yeşil ile bağ kuruyor.

Kişi başına düşen en yüksek yeşil alan metrekaresine sahip MESA Orman, Anadolu Yakası'nın en özel lokasyonlarından Çubuklu'da konumlanıyor. Projenin tam ortasındaki iç bahçe, yeşil ile kurduğu bağ sayesinde metropol yaşamından uzak, saklı bir dünya vaat ediyor.

Yaratıcı bir mimariyle doğanın yaşam alanlarına taşındığı MESA Orman'da geniş cam tasarımlar sonsuzluk hissi yaratırken, doğa manzarası evlere dolarak huzurlu bir ortam yaratıyor. Kişi başına düşen en yüksek yeşil alan metrekaresine sahip MESA Orman, projenin tam ortasında konumlanan iç bahçesi ile de açık havada sakin bir atmosfer sunuyor.

Yeşillikler içinde

Projenin etrafını saran ve çevresiyle bağlantısını yaratıcı bir kurguyla kesen koşu parkuru ve sadece yürüyüş mesafesindeki doğal göl ile spor keyfini farklı bir boyuta taşıyan MESA Orman, açık ve kapalı sosyal alanlarıyla da her ana keyif katıyor.

Parkları, bahçeleri, süs havuzları, mini şelalesi, dinlenme alanları, yürüyüş yolları, havuzları, tenis ve basketbol sahaları, çocukların, çocukluklarının tadına varacakları oyun parkları ile her yaştan insanın ihtiyaçlarına ayrı ayrı cevap veriyor. Ayrıcalıklı bir konuma sahip olan MESA Orman, köprülere olan yakınlığı ile karadan, Çubuklu-istınye arası feribot seferleri ile de denizden şehrin tüm dinamizmine kısa sürede, zahmetsizce ulaşım imkanı sunuyor.

Farklı yaşam stillerine uygun

MESA Orman'da farklı yaşam stillerine uygun 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 5,5+1 ve 6+1 seçeneklerinde daireler yer alıyor. Peşin alımlarda % 15+%5 indirim, banka kredisi ile alımlarda ise 180 aya kadar 0,79 faiz fırsatı sunulan projede fiyatlar 1.989.000 TL ile 6.826.000 TL arasında değişiyor.

Proje, Mayıs 2020'de teslim edilecek.

Ekonomist Ek

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler