Mesa Gökada Eylül’de lansmana çıkacak!

Ön talep toplama süreci başlayan Mesa’nın yeni projesi Mesa Gökada Eylül ayında lansmana çıkacak. Adalar manzaralı projede 3 blok yer alacak!

 

Mesa Mesken Sanayii tarafından İstanbul Maltepe'de inşa edilecek olan Mesa Gökada projesi için ön talep toplama süreci başladı. Ön talepte bulunanlar özel lansman fiyatlarından faydalanabilecek. Mesa Gökada fiyatları ve projenin ayrıntıları henüz açıklanmadı. Ağustos ayında netleşmesi bekleniyor. Siz de yeni konut projesine yatırım yapmak istiyorsanız; emlaknews.com.tr'yi takip ederek proje hakkındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

17 katlı üç bloktan meydana gelen projede binaların 5. katından itibaren Adalar manzarası görünüyor. Projede 273 konut, bir de ticari alan bulunuyor. Bu alanın süpermarket olarak değerlendirilmesi bekleniyor. Önümüzdeki Eylül ayında lansmana çıkacak olan proje iki sene içinde tamamlanacak ve daire teslimleri yapılacak. Gökada Mesa projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunacak.

Mesa Gökada ulaşım

Mesa Gökada projesi Anadolu yakasındaki yeni konut projeleri arasında yer alıyor. Maltepe'de bulunan proje E5 ve Tem yollarına kolay erişimi ile dikkat çekiyor.

Metro ile ulaşımın da mümkün olduğu proje öte yandan Aydos Ormanları ve Kayışdağı Çam Ormanları'na yakınlığıyla tertemiz bir hava sunuyor.

Projede konut ve ticari alanın yanı sıra sosyal donatılar, fitness salonu ve kapalı yüzme havuzu yer alıyor.

Mesa kimdir?

1969 yılında kurulan Mesa, 4 bin kişiye ulaşan kadrosu ve 60 yıla varan deneyimiyle projelerini yaşama geçirmeye devam ediyor. MESA, hem girişimci hem de yüklenici olarak; yurtiçinde ve yurtdışında büyük konut sitelerinin yanı sıra, her tür yapının teknik ve sosyal tesislerini, altyapılarını inşa ediyor. Çevre ve peyzaj düzenlemelerini gerçekleştiriyor. Büyük kapasiteli iş ve alışveriş merkezleri, turizm ve spor tesisleri, sağlık ve kültür merkezleri, okullar, şehir parkları, büro binaları, sanayi tesisleri ve daha birçok yapıyı inşa ediyor.

Mesa'nın satışı devam eden projeleri arasında Koz Mesa, Tema İstanbul, Çamlıca'da Mesa, Park Oran Ofis, Park Mozaik, Mesa Koza 66, Mesa Sahill ve Yeşil Yaka bulunuyor. Ses getiren eski projeleri ise Mesa MArmara, Mesa Urla Evleri, Sarı Konaklar, Altunizade Avrupa Konakları, Yamaç Evler, Koru Sitesi, Bodrum Yalıkavak Evleri, Yankı Evler...

Mesa Gökada İletişim

Adres: Zümrütevler Mah. Nil Cad. Çağlayan Sok. Maltepe/İstanbul
Telefon: 444 9 366
Web site: https://www.mesa.com.tr/tr
E-Mail: info@mesa.com.tr

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler