Mesa Çubuklu 28’de 4.493.000 TL’ye

Tasarımıyla lüksün sınırlarını zorlayan MESA Çubuklu 28 dört bir yandan ışık alan ferah daireleri ve geniş balkonları ile de yaşam kalitenizi artırıyor.

Konutun 'kalite' ve 'güven' ile anılan markası MESA, Çubuklu'da hayata geçirdiği ikinci projesi MESA Çubuklu 28'de bir tarafında orman, bir tarafında panoramik boğaz manzarasıyla eşsiz bir atmosfer sunuyor. Teslime hazır MESA Çubuklu 28’de 1+1 'den 4+1 'e kadar bahçe ve çatı dubleksi seçeneklerinde, dört bir yandan ışık alan ferah daireleri ile farklı yaşam alanları sunuyor.

Kampanya var

Banka kredili alımlarda 180 aya kadar 0,79 faiz fırsatı sunulan MESA Çubuklu 28'de zevk sahibi çizgilere sahip dairelerin fiyatları 1.359.000 TL ile 4.493.000 TL arasında farklılık gösteriyor. Yaşam değerini arttıran tüm özellikleri bir araya getiren MESA Çubuklu 28. spor merkezi, SPA, sauna, buhar odası ve havuzu ile keyifli zaman vaat ediyor. İstanbul'un bir yakasından diğerine konforlu ulaşım ayrıcalığı sunan MESA Çubuklu 28. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 3 dakika, Çubuklu - İstinye Feribot İskelesi'ne 5 dakika mesafede yer alıyor.

Ekonomist Ek

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler