Mesa, Bodrum Demirbükü’nde Küba gecesi yaptı

Mesa; Bodrum’daki özel koylardan birinde hayata geçirdiği Mesa Bodrum Demirbükü projesi ile çok özel bir Küba Gecesi’ne imza attı.

Ayrıcalıklı bir sahile sahip Mesa Bodrum Demirbükü projesi 13 Temmuz’da Türkiye ve yurtdışından yaklaşık 200 seçkin ismi Küba Gecesi’nde ağırladı. Doğal coğrafyası ile bütünleşen, denize sıfır konumu ve konforun tasarıma dönüştüğü tüm ayrıntılarıyla “Private Luxury” bir yaşam konseptini Bodrum’a kazandırıyor.

Bodrum Demirbükü projesinde Küba Gecesi’ne özel hazırlanan kokteyllerin yanı sıra Küba lezzetlerinden oluşan özel tatlar davetlilere ikram edildi. Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı geceye ayrıca Küba dans gösterileri damga vurdu. Eşsiz Küba konsepti ile hazırlanmış bu özel gecede davetliler Havana’lı Torcedora Juanita ile sohbet etme ve resim çekilme şansını yakaladı.

Rafine zevklerin en seçkin ve en yalın hali

Tüm dairelerin deniz manzarasına sahip olduğu proje, 200.00 m2’lik bir arazide 67.000 m2 satılabilir alana sahip. Projede yeşile ayrılan alan ise 130.000 m2 büyüklüğünde. 3 farklı villa tipi, geniş terasları ve yemyeşil bahçeleriyle 6 farklı rezidans ünitesinden oluşuyor. 2+1’den 5+1’e kadar 210 rezidans, 5+1 ve 6+1 tiplerinde 50 villa ve butik bir oteli bulunan projenin dairelerinin büyüklükleri net 118 ile 520 metrekare arasında değişiyor.

Proje için ayrıca biri sahilde diğeri sosyal merkezde olmak üzere 2 havuz bulunuyor. 228 m2 olan sahil havuzu denize çok yakın bir mesafede konumlandırılırken havuzun tasarımında hem form hem de malzeme seçiminde doğal ortam özellikleri gözetildi.

Önemli noktalara birkaç dakika uzaklıkta

Torba’ya 3 dk, Göltürkbükü’ne 8 dk, Bodrum Merkez’e 10 dk ve Yalıkavak’a 15 dk mesafede yer alan proje, Milas-Bodrum Havaalanına ise sadece 35 dakika uzaklıkta. Bodrum’un en büyük marinaları olan Yalıkavak Marina 13 deniz mili, D-Marin Turgutreis 19 deniz mili, Milta Bodrum Marina 30 deniz mili mesafede bulunuyor.

3.5 milyon TL’den başlıyor

Projede 3.500.000 TL den başlayan fiyatlarla 36 aya kadar şirket bünyesinde vade farksız ödeme imkanı sunuyor. 1 örnek villa ve 3 farklı örnek rezidans dairesinin tamamlandığı, ziyaretçilerin beğenisine sunulduğu projede havadan, karadan ve denizden ulaşım imkanı sunuluyor. % 40’a yakın satışı gerçekleşen projenin inşasına 2018 Ocak ayında başlandı. İnşaatın %70’i tamamlanırken teslimatlar 2020 yılının Aralık ayında gerçekleştirilecek.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler