Mert Boysanoğlu MESA’nın Genel Müdürü oldu

MESA Genel Müdürlüğü görevine, şirketin Yönetim Kurulu Üyesi Mert Boysanoğlu atandı.

MESA şönetim Kurulu Üyesi Mert Boysanoğlu, MESA’nın yeni genel müdürü oldu. Boysanoğlu, Genel Müdürlük ile birlikte Yönetim Kurulu Üyeliği görevini de yürütmeye devam edecek.

1976 yılında doğan Mert Boysanoğlu, ilk Oxford School Of Architecture”’ da Mimarlık dalında lisans ve Oxford Brookes School Of Town Planning’de, Şehir Bölge Planlama alanında yüksek lisansını tamamladı. İş hayatına kariyerine 2000 yılında BSB London Architects firmasında başlayan Boysanoğlu, 2001’de InfoTron firmasında çalışmaya başladı. 2003 yılında şantiye ince işler şefi işi başladığı MESA’da daha sonra yurtdışı işler, iş geliştirme müdürü ve genel müdür yardımcısı olarak görevine devam etti.

Türkiye’yi site kavramıyla tanıştıran şirket

MESA’nın 47 yıldır Türkiye’nin yanı sıra uluslararası boyutta başta konut olmak üzere farklı alanlarda inşaat sektörüne yön vermiş köklü bir marka olduğunu söyleyen Mert Boysanoğlu, şirketin aynı zamanda Türkiye’yi çağdaş site kavramı ile tanıştırdığını vurguladı. Mesa’nın bugüne kadar 8 milyon metrekarelik inşaat alanı üzerinde hayata geçirdiği 85 bine yakın konuta imza attığını anlatan Boysanoğlu “Bu eşsiz bilgi birikimi, geleneksel kurumsal kültürü ve MESA ruhu ile markamızla özdeşleşen, kazandıran ve değer yaratan projelere imza atmaya, yenilikler getirmeye ve standartları daha da yükseltmeye devam edeceğiz” dedi.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler