Mehmet Ağar’ın gelini Badısabah Ağar yaşamını yitirdi

Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, 1997’de 18 yaşındayken kaybettiği kızı Yasemin’den sonra bu kez de kanserden gelini Badısabah Ağar’ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor.

Eski İçişleri Bakanı ve DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, ikinci kez evlat acısı ile imtihan oluyor. 1997'de hastalıktan dolayı kızı Yasemin ağar'ı toprağa veren Mehmet Ağar, Amerikan Hastanesi'nde 1.5 yıldır tedavi gören gelini oğlu Tolga Ağar'ın eşi Badısabah Ağar (36) acısı ile bir kez daha yıkıldı.

Yasemin Ağar'ın vefatından sonra aileye katılan Badısabah Ağar'ı "ikinci kızım" diye seven Mehmet Ağar, Yasemin'den sonra gelinini de aynı rahatsızlık olan kanserden kaybetti.

Badısabah Bozoğlu Ağar kimdir?

Badısabah Bozoğlu , AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Mesut Çağlar Bozoğlu'nun kardeşiydi. Tolga Ağar ile 2007 yılının şubat ayında Hilton otelinde yapılan evlenen Ağar'ın nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıymıştı. Nikahın şahitliklerini ise dönemin TBMM Başkanı Bülent Arınç ve Hüsamettin Cindoruk yapmıştı.

Bir çocuğu olan Badısabah Ağar'ın cenazesi bugün Üsküdar İlahiyat Camisi'nde öğle vakti kılınacak cenaze namazının ardından aile mezarlığına defnedilecek.

Aileden yapılan açıklamalara göre taziyeler 5-6-7 Kasım 2016 tarihlerinde Baltalimanı Polisevi Salonu'nda kabul edilecek.

Fotoğraf:Erhan Öztürk/Sabah

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler