Megastar Tarkan 'Vadistanbul Bulvar' dedi

Megastar Tarkan, 1 milyon 320 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Vadistanbul’un Bulvar etabından ofis katı satın aldı.

Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen 1 milyon 320 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Vadistanbul’un Bulvar etabından Megastar Tarkan ofis katı satın aldı.

2 bin 500 konut, 100 bin metrekarelik alışveriş merkezi, ve 760 metre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan cadde mağazaları, restoranlar, 300 bin metrekare ofis alanı ile 25 bin metrekare toplam alana sahip 5 yıldızlı otel bulunan Vadistanbul, toplam 424 bin metrekarelik alanda geliştiriliyor.

Ofis, alışveriş caddesi, AVM ve otelin de yer alacağı etap, yatay düzlemde her türlü yaşam fonksiyonlarını içinde barındıran ilk karma projelerden biri.

Türkiye'nin ilk özel Havaray'ı

Vadistanbul, proje dahilinde Türkiye’nin ilk özel Havaray’ına ev sahipliği yapacak. İstanbul'un 3 çevreyolu bağlantılarının kesiştiği noktadaki Vadistanbul'a inşa edilecek olan Havaray, şehrin metro ağına bağlanacak.  Türkiye’nin ödüllü mimarlık ofisi İki Design ile Amerika'nın ünlü projelerine imza atmış SOM Architecture tarafından tasarlanan Vadistanbul, İstanbul’un kuzeyindeki Belgrad Ormanı ile Maslak’ı birleştiriyor.

İletişim Bilgileri

www.vadistanbul.com

4445335

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No:1/A Sarıyer - İstanbul

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler