MCG Panorama fiyatları 265 bin TL’den başlıyor

İstanbul Büyükçekmece’de inşa edilen MCG Panorama projesinde fiyatlar 265 bin TL’den başlıyor. Projede daireler bu yıl sonunda teslim edilecek.

MCG Panorama projesi MCG İnşaat Gayrimenkul tarafından İstanbul Büyükçekmece'de inşa ediliyor. Teslimlerin bu yıl sonunda yapılacağı projeden ev alanlar evlerine kısa zaman sonra kavuşabilecek.

2 bin 392 metrekare alana inşa edilen projede 36 daire bulunuyor. Tüm konutlar iki oda ve bir salon olarak tasarlandı. Alanları ise 86 metrekare.

Panorama MCG projesinin toplam inşaat alanı 3 bin 500 metrekareye ulaşıyor. İki blok halinde inşa edilen projede dairelerin yanı sıra iki adet de dükkan yer alıyor.

MCG Panorama

Maksimum fiyat 320 bin TL!

Projede dairelerin brüt alanı 86, net alanı ise 70 metrekare. MCG Panorama fiyatları 265 bin TL'den başlıyor ve 320 bin TL'ye kadar yükseliyor.

MCGPanorama projesi Büyükçekmece, Muratçeşme Mahallesi Yunus Emre Ana Caddesi üzerinde,  Cadde’ye sıfır konumda, E-5 yoluna paralel ve 50 metre uzaklıkta yer alıyor. Kiptaş Mimar Sinan Evleri’nin karşı çaprazında yer alan projede iki blok arasında geniş giriş avlusu ile bloklara ferah bir giriş alanı tasarlandı.

Yüzde 75'lik oranı yeşil alan olarak ayrılan projede peyzaj alanları dikkat çekiyor. Projenin ortak alanları arasında ayrıca tüm daire sakinlerinin kullanabileceği açık otopark bulunuyor.

Bloklara ait asansör, hidrafor ve jenaratörün yer aldığı projede daire iç ve dışlarında kullanılacak tüm malzemeler TSE standartlarına uygun.

MCG İnşaat kimdir?

Finans ve İnşaat sektöründe 18 yılı aşkın üst düzey yöneticilik yapan Cüneyt Güngör tarafından 2010 yılında kurulmuş olan MCG İnşaat, gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteriyor. Şirket, her projesinde deprem konusundaki hassasiyetini ön planda tutarak zemin araştırmalarını özenle yaptırıyor ve bu araştırmalara uygun projeler inşa ediyor.

Şirket şu an MCG Panorama projesinin dışında MCG Safir projesine de devam ediyor. Gelecekteki konut projeleri arasında ise MCG Panorama 2 yer alıyor.

MCG Panorama İletişim

Adres: Muratçeşme Mah. İstiklal Cad. Büyükçekmece/İstanbul

Telefon: 0212 221 74 26 - 0555 519 17 16

Web site: http://www.mcginsaat.com

E-Mail: birol@mcginsaat.com

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler