Mavera Ahsen’de teslime geri sayım!

Topuzlar Yapı tarafından inşa edilen Mavera Ahsen projesi İstanbul Esenyurt’ta yükseldi. Projede teslimlerin yıl sonunda yapılması planlanıyor.

Mavera Ahsen projesi Topuzlar Yapı tarafından İstanbul Esenyurt'ta inşa edildi. Daire ve dükkanlardan oluşan projede teslimler için geri sayım başladı. Aralık ayında konut alanlar yeni evlerine taşınabilecek.

Adile Naşit Bulvarı'nda 3 bin 200 metrekare alana inşa edilen projede 169 daire yer alıyor. Dairelerin alanları 116 metrekare ile 280 metrekare arasında değişirken; konut tipleri iki oda bir salon, üç oda bir salon ve dört oda bir salon olarak çeşitlendiriliyor.

İki blok halinde inşa edilen projede 169 konutun yanı sıra iki adet de ticari ünite yer alıyor. Projenin toplam inşaat alanı 22 bin metrekareyi buluyor. Yeşil alan büyüklüğü ise bin 880 metrekare. Projede blokların kat yüksekliği ise 16.

Mavera Ahsen

300 bin TL'den başlıyor

Topuzlar Yapı'nın Mavera Konutları ve Mavera City projelerinden sonra yapımına başladığı Mavera Ahsen fiyatları 300 bin TL'den başlıyor ve 750 bin TL'ye kadar yükseliyor. Metrekare bazında birim fiyatları ise 2 bin 500 TL ile 4 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Profesyonel mimar kadrosu tarafından, modern mimari ile tasarlanan, sağlam ve uzun ömürlü malzemeler ile inşa edilen daireler, gün ışığını maksimum seviyede alırken, ısı ve ses yalıtımları sayesinde sakin ve konforlu bir yaşam sunacak.

Esenyurt konut projeleri arasındaki yerini alan Ahsen Mavera projesi, TEM'e cepheli bir konumda bulunuyor. Projenin E5 karayoluna mesafesi 3 dakika, Tüyap'a 5 dakika, Marmarapark AVM'ye 4 dakika, Migros'a 1 dakika, Bauhaus'a 4 dakika, Carrefour'a 3 dakika, Medilife Hastanesi'ne 5 dakika, Esenyurt Devlet Hastanesi'ne ise 4 dakika.

Kapalı otopark imkanının sunulduğu projede ayrıca açık yüzme havuzu, bahçe ve çocuk oyun alanı bulunuyor. Tam donanımlı spor salonu ve içerisinde Türk hamamı ve sauna olanağı sunuluyor. 7 gün 24 saat güvenlikle korunacak olan projede yangın, alarm ve söndürme sistemleri yer alacak.

Mavera Ahsen İletişim

Adres: Zafer Mah. Adile Naşit Bul. 146. Sok. No:27-A Esenyurt/İstanbul
Telefon: 444 4 137
Web site: http://www.maveraahsen.com/
E-Mail: info@maveraahsen.com

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler