Marmara Kule Business’ta 355 bin TL’ye 1+1

Gizer Işık İnşaat tarafından İstanbul’un yatırımda hızla yükselen değeri Kartal’da inşa edilen Marmara Kule Business’ta oturum başladı.

Gizer Işık İnşaat tarafından İstanbul'un yatırımda hızla yükselen değeri Kartal'da inşa edilen Marmara Kule Business'ta oturum başladı. % 40lık doluluk oranına sahip proje, açılışa özel kampanya ile fiyatlarında %30'luk bir indirim avantajı başlattı.

Gizer Işık İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Işık, " İskanını aldığımız projemizi tamamladık ve projemizde yaşam başladı. Bu nedenle açılışa özel bir kampanyayla tüketicilerin karşısına çıkıyoruz. " dedi.

6500 metrekare arazi üzerinde 32 kat olarak projelendirilen Marmara Kule Business, hem lokasyonu hem de proje içeriği ile Kartal bölgesinin en önemli konut ve iş merkezi konumunda. Metro ve otobüs duraklarına,hava-denizyolu ulaşımına oldukça yakın olması açısından çok avantajlı bir yere sahip projede,195 adet 1+1 ve 51 adet 3+1 olmak üzere toplam 246 daire bulunuyor.

355.000 TL'le 1+1

E-5 yolu üzerinde konumlu Marmara Kule Business'ta açılışa özel avantajlı fiyatlarla 1+1 ler 355.000 TL, 3+1ler ise 790.000 TL’den başlıyor. Projenin bir diğer avantajı ise konut, Home Ofis ve ofis olarak kullanılabilecek 73 metrekare ile 167 metrekare arasındaki dairelerin, opsiyonel tasarıma uygun ve birleştirilebilir olması.

Keyifli ve rahat bir iş ortamı yaratmak için tasarlanan ofis ve konutlarda 3 metre tavan yüksekliği bulunuyor. 97 metre uzunluğunda, kristali andıran mimarisi ile Marmara Kule Business'ta ofisve konutların büyük bir çoğunluğu Marmara ve Prens Adaları'nın eşsiz manzarasına sahip. Diğer ofis ve konutlarsa E5 Karayolu üzerinden Aydos Ormanı'nın yeşiline hakim.

Marmara Kule Business, E-5 ve TEM otoyolu üzerinden 1. ve 2. köprüye 15-20 dakika mesafede. Proje, günde 100 binden fazla aracın geçtiği E-5 üzerinde, metro ve otobüs hatları, aktarma istasyonu ve otoyolların kavşak noktalarına da çok yakın.

Marmara Kule Business'ta hem ofis katlarına hem de çevreye hizmet verebilmesi için A Blok’da 4000 metrekare alan üzerine kurulan, 2 adet ticari alan yer alıyor.Bölgeye dinamizm getirecek bu ticari alanlar 3 kattan oluşuyor.Projenin B bloğunda ise içinde sosyal tesisin de bulunduğu yaklaşık 2500 metrekarelik 4 kata yayılmış bir ticari alan daha bulunuyor. B blok da yer alan sosyal aktivite alanlarında, iş stresinden uzaklaşmak isteyenler için fitness center, cafeler ve toplantı odaları gibi bölümler bulunuyor. Marmara Kule Business'ta iş hayatı,sağlıklı yaşam,sosyal hayat hepsi bir arada sunuluyor.

Gizer Işık İnşaat hakkında

Gizer Işık İnşaat’a ait olan arsa üzerinde yükselen Marmara Kule Business, Türk inşaat sektörüne uzun yıllar katkı sağlamış iki köklü firmanın birikimleri ve tecrübeleriyle hayata geçti. Adana'nın en köklü perakende, Güney ve Güneydoğu'nun da en büyük toptancı markalarından biri olan Gizerler, ulusal ve dünya markaları ile dayanıklı tüketim malları, hazır giyim, gıda, sigorta, otomotiv, inşaat, cep telefonu gibi pek çok sektörde hizmet veren ve 65 yıldır hizmetlerine devam eden bir firma. Yasin Işık İnşaat ise 30 yıldır İnşaat sektöründe faaliyetine devam eden ve Adana'da, birçok projeye imza atarak sektöre katkı sağladı.

İletişim Bilgisi
www.marmarakule.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler