Marka Şehirler Zirvesi 7 Nisan’da

İstanbul ilk defa gerçekleştirilecek uluslararası bir organizasyona ev sahipliği yaparken marka şehirler bir araya gelecek.

İstanbul başta olmak üzere şehirlerimize uluslararası platformda hak ettiği değerin bilincini yansıtmak ve marka şehirlerin ekonomiye olan katkılarını arttırmak amacıyla düzenlenen Marka Şehirler Zirvesi, 7 Nisan 2016'da CVK Park Bosphorus Hotel’de kapılarını açıyor.

Eventuum tarafından gerçekleştirilen Marka Şehirler Zirvesi, Türk ekonomisinde marka gücü olan firmaları tek bir çatı altında topluyor. Zirveyle birlikte kültürel zenginlikler, tarihi doku, turizm faaliyetleri, sportif faaliyetler, moda, sanat, müzik ve teknoloji alanlarındaki çalışmalar farklı mecralarda kendilerine yer yer buluyor. 

Marka projelerle yükselecek

Kanal İstanbul, Avrasya Tüneli, 3 katlı Büyük İstanbul Tüneli, Marmaray, Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. Köprü, 3. Havaalanı, Körfez Geçişi, İstanbul-İzmir Otoyolu ve İstanbul Finans Merkezi gibi makro-milli projelerin değer kattığı İstanbul, stratejik boyutu ve küresel avantajları sayesinde kültürler arası etkileşim noktası ve dünya yatırımcıları için yeni fırsatları barındıran heybetli bir sinerjiye sahip oluyor. 

Türkiye’nin ekonomisine ve ticari diyalogların gelişmesine katkı sağlayan Marka Şehirler Zirvesi, bölgesel verimlilik-küresel fayda ve topyekûn işbirliği seferberliği ile ortak çıkarlar doğrultusunda, yerli ve yabancı, kamu ve özel sektörün üst düzey temsilcilerini bir araya getiriyor.

Park Bosphorus Hotel
7 Nisan 2016 Perşembe
09.00

www.markasehirlerzirvesi.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler