Luxera Meydan fiyatları 333 bin TL’den başlıyor!

Basın Ekspres Yolu’nda yükselecek olan Luxera Meydan projesinde daire fiyatları 333 bin TL’den başlıyor. Proje 2019 yılı sonunda tamamlanacak.

Luxera Gayrimenkul Geliştirme Yatırım İnşaat tarafından inşa edilecek olan Luxera Meydan projesi için düğmeye basıldı. Luxera Meydan teslim tarihi Aralık 2019 olarak belirlendi.

Bağcılar ilçesinde, Basın Ekspres yolunun yanı başında 11 bin metrekare alana kurulacak olan projede 242 konut yer alacak. Projede konutların dışında 50 adet de mağaza bulunacak.

Projenin alışveriş merkezinde market, tekstil, teknoloji, gıda gibi ihtiyaç durulan her şey bulunacak. İki katlı şekilde inşa edilecek olan çarşı İstanbul'un keşmekeşine girmeden alışveriş yapma imkanı sunacak.

22 katlı iki kule halinde inşa edilecek olan projede bir oda bir salon, iki oda bir salon ya da üç oda bir salon daire bulmak mümkün. Dairelerin alanları da 72 ile 158 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Luxera Meydan fiyatları 333 bin TL'den başlıyor.

Luxera Meydan

Luxera Meydan'a ulaşım kolay olacak

Meydan Luxera projesi Tem ve Basın Ekspres Yolu'nun yanı başında yer alıyor. Farklı ulaşım alternatiflerinin olduğu bölge metro, metrobüs, otobüs ve minibüs imkanlarına yakın mesafede bulunuyor.

Tam üç farklı metro hattının kesiştiği noktada konumlanan Luxera Meydan öte yandan üçüncü köprü, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Havalimanı gibi yerlere yakın konumda; E5'e 6 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise 7 dakika mesafede yer alıyor.

Luxera Meydan projesinde Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu, sauna ve kapalı otopark bulunuyor.

Luxera serisi

Yakın mesafelerde Luxera Meydan projesinin dışında Luxera serisinin diğer projeleri de bulunuyor. Örneğin; Luxera Güneşli! Luxera Güneşli, Güneşli’de Basın Ekspres’e yakın bir konumda, 13 bin metrekare inşaat alanı üzerinde, 96 adet daire ve 5 ticari üniteden oluşan bir proje.

Luxera Güneşli, büyüklükleri 72 metrekare ile 115 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daireleriyle dikkat çekiyor.

2500 metrekare arsa üzerinde 68 daireden oluşan Luxera Residence projesinde ise yaşam başladı. 115 ile 213 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip daireler; 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri sunuyor.

Ağustos 2019’da yaşamın başlayacağı Luxera Yenibosna, 1+1 ve 2+1 daireleriyle 72 ve 115 metrekarelik seçenekler sunuyor. Projede 110 konut ve 4 bin metrekarelik ticari alan bulunuyor.

İletişim

Adres: Göztepe Mah. Maslak Cad. No:7 Bağcılar/İstanbul
Telefon: 0212 601 01 18
Web site: http://luxerameydan.com/
E-Mail: info@luxera.com.tr

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler