Luxera Meydan 333 bin TL’den satışta

Luxera Meydan projesi, İstanbul Bağcılar’da inşa edilecek olan yeni bir proje. Projede daire fiyatları 333 bin TL’den başlıyor.

Luxera Meydan projesi Luxera Gayrimenkul Geliştirme Yatırım İnşaat tarafından İstanbul Bağcılar'da yükselen yeni bir proje. 22 katlı iki kuleden meydana gelen projede 242 adet daire ve 50 adet de mağaza yer alıyor.

11 bin metrekare alana inşa edilen projede 242 daire yer alıyor. Daire tipleri bir oda bir salon, iki oda bir salon ve üç oda bir salon olarak çeşitlilik gösteriyor. En küçük ev 65 metrekare, en büyük ev ise 170 metrekare olarak tasarlandı. Luxera Meydan teslim tarihi ise Aralık 2019.

Luxera Meydan

Luxera Meydan

Luxera Meydan'da 24 ay vade!

Luxera Meydan projesinde konutların fiyatları 333 bin TL'den başlıyor. Projede yüzde 25 peşinatla 24 ay vade uygulanıyor.

Meydan Luxera projesi 3 metroya komşu konumda yer alıyor. TEM ve Basın Ekspres Yolu'nun yanı başında bulunan proje, E-5'e 6 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise sadece 7 dakika mesafede inşa ediliyor. Luxera Meydan, 3. Köprü Bağlantı Yolu ve 3. Havalimanı ulaşım hattı üzerinde yer alıyor.

Metrobüs, otobüs ve minibüs gibi ulaşım alternatiflerine yakın konumda bulunan projenin ortak kullanım alanlarında kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, kapalı otopark ve her daireye özel depo alanı gibi özellikler sunuluyor.

Bağcılar'da fiyat artışı İstanbul ortalamasını geçti

Hürriyet Emlak Endeksi'ne göre İstanbul'un Bağcılar ilçesinde konut fiyatlarındaki artış İstanbul ortalamasını geçti. İstanbul genelinde son bir yılda yüzde 11 oranında artan satılık konut fiyatları; Bağcılar ilçesi bazında son bir yılda yüzde 14 oranında arttı. İkinci elde satılık konut fiyatlarının 3 bin 238 TL metrekare ortalamasına ulaştığı ilçede kiralık konutların ortalama metrekare fiyatı ise 15 TL mertebesinde. Bağcılar'da konutların geri dönüş süresi ise 18 yıl.

Luxera Meydan İletişim

Adres: Göztepe Mah. Maslak Cad. No:7 Bağcılar/İstanbul
Telefon: 0212 601 01 18
Web site: http://luxerameydan.com/
E-Mail: info@luxera.com.tr

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler