LUX* Resorts & Residences’ta 800 bin dolara villa

MYC Partners, Bodrum LUX* Resorts & Residences’taki 19’u rezidans, biri plaj villası olan 92 üniteli projeyi 800 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa çıkardı.

“Projeyi tamamladıktan sonra satışa çıkaracağım, insanların neyi aldıklarını bilmelerini istiyorum. Burada estetik ve değer üretip dostlarımız ile doğada birlikte yaşayacağız.” diyen MYC Partners Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akdoğan hayallerini gerçekleştirmiş olmanın sevincini ev sahipliğini üstlendiği kokteylde yakınları, cemiyet hayatının önde gelen simaları ve iş adamları ile paylaştı.

Fiyatları 800 bin dolardan başlıyor

Bodrum’da 19’u rezidans, 1 beach villa ve 18 blokta 72 ünite ve olmak üzere toplam 92 üniteden oluşan Lux* Bodrum Resort Residences satışa çıktı. İlk ismi Mila’s Daphne olan projedeki teras rezidanslar 800 bin dolardan, bahçe rezidanslar 1 milyon 100 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

A Design Award’da Dünya 2015 Gümüş Ödülü’nü kazanan projenin işletmesini Luxury Resort Residences üstlendi. Projedeki 122 yataklı Vitality Luxury Hotel’in ismi değiştirilerek Lux* Bodrum Resort Residences kapsamına dahil edildi.

Mart 2015’te inşaatı başlayan projenin 19 Mayıs 2017’de kapılarını açacağını dile getiren Murat Akdoğan, “İki yıl önce verilen sözü tutmuş olmanın mutluluğunu sizlerle paylaşıyorum. Bu Sizleri bilgilendirmek için bir araya geldik.” diye konuştu.

‘Düşünsenize… Ortağım Trump…’

Projedeki oteli önce kendileri işletmek istediklerini ama alınan dereceden sonra Trump’un bile ilk ilgilenen zincirlerden olduğunu hatırlatan Akdoğan, “Müslümanlara gösterdiği yaklaşımdan sonra ilişkimizi kestik. O zamanlar başkan olacağını bilmiyorduk. Şimdi düşünsenize ben Trump’un ortağıyım ve burada ‘Trump nerede?’ diye soruyorum.” diyerek misafirleri gülümsetti.

Bu süreçte Lux* Bodrum Resort Residences ile görüşerek anlaşmaya vardıklarını söyleyen Akdoğan, “CEO Türkiye’ye gelince projeyi gezdi. Burada olmak istediğini söyledi, aşık olduğunu söyleyerek hayallerimizi paylaştı. Bizde Vitality Otel’in ismini Lux*’a dönüştürdük. Dünyanın en iyi resort işletmecisinden ciddi anlamda bilgi ve beceri alarak projeye yansıttık. Muazzam bir ekip kuruldu ve çalışmalara başlandı.” diye konuştu.

Tek kişi tek gece konaklama 255 eurodan başlıyor

Otelde tek kişilik bir gece konaklamanın fiyatı mayıs ayından itibaren 255 euro ile 1193 euro aralında olacak.

İlk kez bu gece açıldı

MYC Partners’in başka bir girişimi olan Worldwide Business Center Ataşehir’i de konuşmasında misafirlerine tanıtan Akdoğan, “Bu bina bizim bir başka hayalimizdi. Sizinle ilk kez bina ilk kez misafir kabul etmiş oldu. Güzel bir iş merkezi olsun ama estetik kaygıları da olsun istedik. Dünyanın en mükemmel coğrafyasında yaşıyoruz ama yarattığımız değerler buraya uygun değil. İstanbul gibi muazzam bir şehirde yapılara baktığınızda işler acısı bir durum ile karşı karşıyayız. ‘Böyle yapmayacağız’ dedik ve sözümüzü tuttuk. Estetik kaygılarla yola çıkmanın maliyeti yüzde 30 daha fazla oldu. Hürriyet Gazetesi’nden Premium İş Merkezi Ödülü’nü aldık. Türkiye’nin en iyi 3 iş merkezinden birisi seçildi.” Dedi.

Çıta yüksek

Otel ve rezidansta dünya ikincisi, iş merkezinde Türkiye’nin en iyisi olduğunu söyleyen Akdoğan, bunun gerekçesi olarak “İşi aşk ile yapmak” olarak açıkladı. Şirketin genel merkezi ise bundan sonra Worldwide Business Center Ataşehir olacak.

Lux* Bodrum Residences Resorts’ta ne var?

Proje 41 bin metrekaresi konut imarlı alan, 24 bin metrekaresi kıyı kullanımı olmak üzere toplam 81 bin metrekarelik yarım adada yer alıyor.

Yeşil bir yarımada üzerinde saydam ve modern tasarımı ile dikkat çeken LUX* Resorts & Residences’ta tüm evler sınırsızca deniz manzarası ile buluşuyor. Projedeki dairelerin brüt kullanım alanı 11 bin 205 metrekareye ulaşırken 810 metrekarelik 2 sosyal tesis alanı, 550 metrelik kıyı şeridi 80 metrelik kumsal, 2.250 metrelik yürüyüş parkuru yer alıyor. Ayrıca 148 metrekarelik yetişkin havuzu, 16 metrekare çocuk havuzu, 70 metre güneşlenme platformu, 65 metre ahşap deck marina tekne bağlama alanı ve 123 araçlık otopark da öne çıkan özelliklerin sadece bir kaçı.

Projenin fotogalerisi

Emlaknews.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler