Loda Mobilya, evlerde değişim hareketini başlatıyor

Loda Mobilya, tüm ürün gruplarında geçerli %20 + %20 indirim fırsatı ile evlerde değişim hareketini başlatıyor.

Mobilya sektörüne yapılan KDV indirimi dopingi sonrasında satış rakamları, önemli bir ivme yakaladı. Devletten gelen can suyu ile haraketliliğini tekrar kazanan sektör, mobilya alışverişi yapacaklar için avantajlı fiyatlar sunuyor. Bu doğrultuda KDV indirimini başka bir noktaya taşıyan Loda Mobilya, tüm ürün gruplarında geçerli %20 + %20 indirim fırsatı sunuyor.

Kampanya için son gün 30 Kasım

‘Özgün ve özgür yaşam alanları’ fikrinin izini süren Loda Mobilya, hayat verdiği tasarımlarla dekorasyon anlayışını değiştirmeye devam ediyor. Kreatif bir bakış açısını modern/loft çizgilerle buluşturan Loda Mobilya, yaşam alanlarında kendi stilinizi yaratmak için büyük bir kampanya başlatıyor.

Yurtiçindeki tüm mağazalarda geçerli olan kampanya kapsamında konuşan Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak; “Farklı bir tasarım anlayışı belirliyor ve evinizi kendinizi ifade etmenin bir yolu olarak kabul ediyoruz. Bu sebeple ürettiğimiz her tasarımda modern zamanların ihtiyaçlarına cevap verebilen, yüksek standartlarda ve güçlü bir styling oluşturabilecek bir dizayn dili benimsiyoruz. Bu noktada sürdürülebilir başarı kadar, ulaşılabilir olmak da bizim için önemli kriterdir. Loda Mobilya olarak evinizin olduğu kadar hayatınızın da bir parçası olmak istiyor ve %20 + %20 kampanyası ile değişim için bir yol açmak istiyoruz. Ürün gruplarının hepsini kapsayan bu kampanya ile evini yenilemek isteyenleri ve yeni evlenecekleri 30 Kasım’a kadar showroomlarımıza bekliyoruz” dedi.

Mobilya alışverişi yapmak için doğru zaman…

Tüm üretim ve satış süreçlerini değişen müşteri beklentileri temelinde tanımlayan Loda Mobilya, yaşama değer katan, fonksiyonel çözümler getirmeye devam ediyor. Modern bir stil rehberliğinde tasarlanan yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, koltuk grupları ve mobilya aksesuarlarında geçerli kampanyasıyla avantajlı bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler