Livza Zeytinburnu’nda fiyatlar 650 bin TL’den başlıyor

Livza Zeytinburnu projesinde dairelerin fiyatları 650 bin TL’den başlıyor. Projede konutların 2019’un son çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.

Tesa Yapı tarafından İstanbul Zeytinburnu'nda inşa edilen Livza Zeytinburnu projesi 2 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. 23,500m² inşaat alanına sahip olan Livza Zeytinburnu projesi 19 katlı olarak yükseliyor. 104 adet konut, 8 adet mağaza ve 4 kat otoparktan oluşan Livza Zeytinburnu projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.

13 adet daire tipinden oluşan Livza Zeytinburnu projesinde 2+1 dairelerin alanları 89 metrekare ile 102 metrekare arasında değişiyor. 3+1 dairelerin en küçüğü 129 metrekare, en büyüğü ise 151 metrekare olarak tasarlandı. 4+1 dairelerin büyüklüğü ise 196 metrekare.

Fiyatlar 650 bin TL’den başlıyor

Livza Zeytinburnu projesinde 2+1 dairelerin fiyatları 650 bin TL’den, 3+1 dairelerin fiyatları 880 bin TL’den, 4+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 405 bin TL’den başlıyor.

Projede firma bünyesinde yüzde 10 peşin vade farksız 36 ay taksit imkanı ile birlikte "5 farklı ödeme seçeneği’"de sunuyor. Ayrıca Livza Zeytinburnu projesinde tamamı peşin alımlarda ise yüzde 12 indirim imkanı sunuyor.

Livza Zeytinburnu nerede?

Zeytinburnu Adliye Metro Durağı ve Yeni Şehir Parkı (Millet Bahçesi)’nın hemen yanı başında yer alan Livza Zeytinburnu projesi Sahil Yolu, Belediye, Kaymakamlık, Kültür Merkezi, Sante Plus Hospıtal, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Vakfı, Balıklı Rum Hastanesi Vakfı, Olivium AVM, Marmara Forum AVM, Çırpıcı Şehir Parkı, Abdi İpekçi Spor Salonu, Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürlüğü, Marmaray Kazlıçeşme İstasyonu ve Veliefendi Hipodromu’na 1,5 km mesafede konumlanıyor.

Teslimler 2019'un son çeyreğinde

2019'un son çeyreğinde teslim edilmesi planlanan Livza Zeytinburnu Projesinin sosyal olanakları arasında ise, otopark, güvenlik, bay/bayan kullanımlı tesis; Türk hamamı, sauna, Fin hamamı, fitness salonu ve çocuk oyun odası, ortak kullanımlı tesis; mini futbol sahası, eğlence odası (play station, masa tenisi, langırt v.s), kapalı çocuk parkı, çok amaçlı salon, bay/bayan mescit ve şadırvan yer alıyor.

Livza Zeytinburnu İletişim

Adres: Veliefendi mahallesi, Semiha Şakir Caddesi, 74.sokak , Zeytinburnu/İSTANBUL
Telefon: 0212 416 00 60
Web site: http://livza.istanbul/
E-Mail: info@livza.istanbul


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler