Livza Zeytinburnu geliyor!

Zeytinburnu Veliefendi’ye yeni bir konut projesi geliyor: Livza Zeytinburnu! Projenin 2019 yılı sonunda tamamlanması planlanıyor…

Livza Zeytinburnu projesi Tesa Yapı tarafından İstanbul Zeytinburnu'nda inşa edilen yeni bir proje. 2 bin metrekarelik alana inşa edilen bu projede 104 adet daire yer alıyor. Veliefendi Mahallesi'nde yer alan projede daire tipleri iki oda bir salon, üç oda bir salon ve dört oda bir salon olarak çeşitlilik gösteriyor. En küçük evin 89 metrekare olarak tasarlandığı projede en büyük ev ise 196 metrekare alana sahip. Livza Zeytinburnu teslim tarihi ise Aralık 2019.

Livza Zeytinburnu projesinin toplam satılabilir alanı 14 bin metrekareyi, inşaat alanı ise 19 bin metrekareyi buluyor. Söz konusu proje 13 katlı tek blok halinde inşa ediliyor. Projede konutların yanı sıra iki adet de ticari ünite yer alıyor.

Veliefendi'de satılık ev arayışında olanlar için seçenek oluşturan bu projede 2+1 dairelerin alanları 89 metrekare ile 102 metrekare arasında değişiyor. 3+1 dairelerin en küçüğü 129 metrekare, en büyüğü ise 151 metrekare olarak tasarlandı. 4+1 dairelerin büyüklüğü ise 196 metrekare.

Ön talep toplanıyor!

Zeytinburnu kentsel dönüşüm projeleri içerisinde yer alan Zeytinburnu Livza projesinde inşaat bu yıl sonunda başlayacak. Proje için ön talep toplama çalışmaları başladı. Livza Zeytinburnu fiyatları ise henüz açıklanmadı.

Tesa Yapı'nın Livza markasıyla gelecek dönemde farklı iki projesi daha olacak. Livza Alibeyköy ve Livza Bakırköy. Livza Bakırköy projesi Bakırköy Osmaniye'de 4 bin 400 metrekare alan üzerine kuruluyor. 3 blok halinde yükselen projenin kapalı alanı 12 bin metrekare.

İki projede satışlar devam ediyor

Şirketin satışı devam eden projelerinden biri ise Livza Mahmutbey. İstanbul Bağcılar, Mahmutbey'de yükselen bu projede 72 daire ve 8 dükkan bulunuyor. Proje 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Projede ayrıca çocuk oyun alanları, çok amaçlı spor sahası, lobi ve bekleme salonu, 7 gün 24 saat güvenlik ve sosyal alanlar yer alıyor.

Satışı devam eden Livza Florya projesi ise Şenlikköy'de yer alıyor. 4+1 evlerden oluşan bu projede oturma alanları, çocuk parkı, kapalı spor salonu, yeşil alanlar yer alıyor.

Livza Zeytinburnu İletişim

Adres: Veliefendi Mah. 74. Sok. Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: 0212 477 77 00
Web site: http://livza.istanbul/
E-Mail: info@livza.istanbul

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler