La Marin Kartal kentsel dönüşüme damgasını vuracak

Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat ortaklığı tarafından hayata geçen La Marin Kartal, bölgede kentsel dönüşüme yön verecek yeni bir proje olarak dikkat çekiyor.

Yükselen gayrimenkul değeri, Adalar ve deniz manzarası ile öne çıkan Kartal, yeni bir markalı kentsel dönüşüm projesi ile ismini duyuruyor. Sahil yoluna 75 metre mesafedeki mevcut 6 parselin toplanması ile elde edilecek olan La Marin Kartal, 8 bin 200 metrekarelik bir arsaya sahip olacak. Bölgedeki en geniş yeşil alana sahip olarak geliştirilen La Marin Kartal'ın çizimini Tago Mimarlık üstlendi. Projede 108 kat maliki bulunuyor.

Merkezi konumu, altyapısı ve geniş sosyal imkânlarıyla sakinlerine İstanbul'un güzelliklerini yaşatmak üzere yola çıkan La Marin Kartal'da alıcıları için ön talepler toplanmaya başladı.

Sakinlerine şehrin içinde duru ve huzurlu bir yaşam alternatifi sunan La Marin Kartal, site içinde konforlu yürüyüş alanları, spor altyapısı ve yüzme havuzları gibi yaşamsal olanaklar vaat ediyor.

Toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde yer alan La Marin Kartal, İDO Kartal'a 1,5 kilometre mesafesiyle olmasıyla hayatı kolaylaştırıyor.

la-marin-2
İletişim Bilgileri

http://lamarin.com.tr/

444 80 20

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler