Kuzey’in Oğlu Volkan Konak Kasaba Evleri’nden villa aldı

Karadeniz iklimine benzeyen Ömerli Kasaba Evlerinden villa alan Volkan Konak, dekorasyonla birlikte 5 milyon lirayı gözden çıkardı.

Karadeniz müziğini kendine has yaklaşımıyla yorumlayan ve 7’den 70’e herkesin sevdiği türkücü Volkan Konak, İş GYO-Altınhas Ortaklığı’nın Ömerli’deki projesi Kasaba Evleri’nde 5 milyon liraya villa aldı. Hürriyet’in haberine göre Konak’ın yeni evi için serveti gözden çıkardığı da gelen haberler arasında.

Konak gayrimenkulün hakkını verecek

Türkücü Volkan Konak, kazandığı parayı gayrimenkule yatıran sanatçılar kervanında yerini aldı. Arabalara tutkusu, feylosof yaklaşımı ve espritüel kişiliği ile öne çıkan Konak, İstanbul’da Konak’ladığında zamanını Ömerli Barajı’na yakınlığı ile bilinen Kasaba’da geçirecek. Karadeniz iklimine benzerliği ile öne çıkan projede villa tipinde konutlar yer alıyor ve her evin kendine özel bahçesi bulunuyor.

Kasaba nerede?

Çekmeköy ilçesi sınırlarında ve Şile-Alemdağ Yolu’nun hemen yakınlarında yer alan Kasaba’ya ulaşım, Kuzey Marmara Otoyolu ile kolayca sağlanıyor. Toplu ulaşım içinse 3. Köprü ve Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Taşdelen metro hatlarının devreye girmesiyle daha da kolaylaşacak. Yapım aşamasındaki bağlantı yolları iye Fatih Sultkan Mehmet Köprüsü yoluna doğrudan bağlanabilen proje de erişim kolaylığı sağlayacak. Kasaba, yatırım potansiyeliyle dikkat çekiyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler