Kuzey Yakası’nda 95 daireye özel kampanya

Emlak Konut kapsamında başlatılan kampanyada Kuzey Yakası Ofisleri’nde bulunan 95 daire için peşin ödemelerde yüzde 30 indirim uygulanıyor.

Emlak Konut güvencesiyle Başakşehir'de hayat bulan Kuzey Yakası projesi 350 dönüm alan üzerinde yükseliyor. 350 ofis ve 50 dükkandan oluşan Kuzey yakası projesi kapsamında otel, spor kompleksi, kongre merkezi, 5 bin kişi kapasiteli cami, çocuk oyun alanları, AVM ve yatay mimariye sahip ofis blokları bulunuyor. 10 yatay bloktan oluşan projenin 7 blokunda ticaret ve ofis işlevi tanımlanmış olup geriye kalan 2 bloku otel ve kongre merkezine, 1 bloku ise içerisinde spor salonu ve kapalı yüzme havuzu bulunan spor tesisine ayrıldı.

Yüzde 38,75’i tamamlandı

İnşaat çalışmalarının yüzde 38,75’i tamamlandığı Kuzey Yakası projesinde teslimlerin yaklaşık 30 ay sonra yapılması planlanıyor.

Fiyatlar 521 bin TL'den başlıyor

Peşin ödemelerde yüzde 30 indirim uygulanan Kuzey Yakası projesinde kampanya kapsamında 95 daire bulunuyor. Kuzey Yakası projesinde fiyatlar 521 bin TL'den başlıyor.

Kuzey Yakası Foto Galeri!

209 bin metrekare yeşil alan

Geniş yeşil alanlarıyla da dikkat çeken Kuzey Yakası Başakşehir projesinde aktivite merkezleri ve geniş koru alanları yer alıyor.

Kayaşehir'den Fenertepe'ye kadar uzanan Şehir Parkı, İstanbul'daki en büyük korunun 4 katı büyüklüğüne sahip.
Kuzey Yakası projesinin olanakları arasında ise; 600 kişilik konferans salonu, 143 kişilik toplantı salonu, 2 bin 100 metrekare lobi alanı, 400 metrekare fauaye alanı, 156 oda ve kongre merkeziyle hizmet veren otel, stok ofisler, resepsiyon, arşiv destek hizmetler, 209 bin metrekare yeşil alan, 11 bin 617 metrekare yaya yolu, spor alanları, etkinlik alanları, biyolojik gölet, bisiklet yolu, hayvanat bahçesi, koku bahçesi yer alıyor.

 

Kuzey Yakası nerede?

Kuzey Yakası Ofisleri lokasyon Olimpiyat Stadı’na 4 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 18 kilometre, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. havalimanına yakın mesafede, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise sadece 32 kilometre yer alıyor.

İletişim bilgileri

Adres: Başakşehir/İstanbul
Telefon: 444 36 55
Web site: http://www.emlakkonut.com.tr
E-Mail: info@emlakkonut.com.tr


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler