Kuzey Yakası özel ödeme seçenekleriyle avantaj sağlıyor

Emlak Konut güvencesiyle Başakşehir’de hayat bulan Kuzey Yakası projesi sunduğu özel ödeme seçenekleriyle yatırımcılara avantaj sağlıyor.

Emlak Konut güvencesiyle Başakşehir'de hayat bulan Kuzey Yakası projesi 350 dönüm alan üzerinde yükseliyor. 350 ofis ve 50 dükkandan oluşan Kuzey yakası projesi kapsamında otel, spor kompleksi, kongre merkezi, 5 bin kişi kapasiteli cami, çocuk oyun alanları, AVM ve yatay mimariye sahip ofis blokları bulunuyor. 10 yatay bloktan oluşan projenin 7 blokunda ticaret ve ofis işlevi tanımlanmış olup geriye kalan 2 bloku otel ve kongre merkezine, 1 bloku ise içerisinde spor salonu ve kapalı yüzme havuzu bulunan spor tesisine ayrıldı.

349 bin TL’den başlayan fiyatlar

Ofis fiyatlarının 349 bin TL’den başladığı Kuzey Yakası projesinde yüzde 10 peşinat, 18. ve 24. aylarda yüzde 10'luk ara ödeme ve kalanı TÜFE'ye göre 120 ayda yüzde 0,50 faiz oranında taksitlendiriliyor. Ayrıca yüzde 20 peşinatla 24 ay, yüzde 30 peşinatla 36 ay, yüzde 40 peşinatla 48 ay, yüzde 50 peşinatla 60 ay vade farksız taksit yapılıyor.

Kuzey Yakası Foto Galeri!

Kuzey Yakası Reklam Filmi!

209 bin metrekare yeşil alan

Geniş yeşil alanlarıyla da dikkat çeken Kuzey Yakası Başakşehir projesinde aktivite merkezleri ve geniş koru alanları yer alıyor.

Kayaşehir'den Fenertepe'ye kadar uzanan Şehir Parkı, İstanbul'daki en büyük korunun 4 katı büyüklüğüne sahip.

Kuzey Yakası projesinin olanakları arasında ise; 600 kişilik konferans salonu, 143 kişilik toplantı salonu, 2 bin 100 metrekare lobi alanı, 400 metrekare fauaye alanı, 156 oda ve kongre merkeziyle hizmet veren otel, stok ofisler, resepsiyon, arşiv destek hizmetler, 209 bin metrekare yeşil alan, 11 bin 617 metrekare yaya yolu, spor alanları, etkinlik alanları, biyolojik gölet, bisiklet yolu, hayvanat bahçesi, koku bahçesi yer alıyor.

Kuzey Yakası nerede?

Bulunduğu konum itibariyle ve Tem, E-5, 3.köprü gibi bağlantı yollarına olan yakınlığı ile dikkat çeken Kuzey Yakası projesi Olimpiyat Stadı’na 4 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 18 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 32 kilometre, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. havalimanına ise yakın mesafede yer alıyor.

Kuzey Yakası İletişim

Adres: Başakşehir/İstanbul
Telefon: 444 36 55
Web site: http://www.emlakkonut.com.tr
E-Mail: [email protected]


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler